Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik nővel jönnétek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nővel jönnétek össze az alábbi lehetőségek közül, férfiak?

Figyelt kérdés

A. Azzal, akinek 3-4 éves kisgyereke van, de minden más rendben.


B. Azzal, aki a macskáját/kutyáját kezeli úgy, mintha a kisgyereke lenne, de minden más rendben.


Igen, rengeteg gyerekmentes, állatmentes nő van, de maradjunk a kérdésnél, tegyük fel, hogy minden nőnek a világon vagy gyereke vagy állata van. :D


febr. 11. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
C. Olyan nő, aki a 4 éves gyerekét úgy kezeli, mint egy kutyát? (Bocsi, ez lennék én, remélem lesz rám jelentkező :DD)
febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
B. Mondjuk attól függ mit jelent ez részletesebben.
febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképp az "A", mert nekem is van gyerekem. Háziállatom is van akit imádok, de ő nem a gyerekem. Aki gyerekeként viselkedik egy háziállattal az erősen red flag szerintem.
febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

"akinek 3-4 éves kisgyereke van, de minden más rendben"


ha minden más rendben lenne, nem lenne egyedül egy 3-4 éves kisgyerekkel

febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 Őszintén szólva fogalmam sincs, csak ezzel szoktak dobálózni állatosok esetében. :D Ha felveszem az ölembe és ott alszik amíg én dolgozom, már az? Vagy ha nem rúgom bordán, ha rosszat csinál, mert az agresszióból általában úgysem értenek? Ha meg egyáltalán nem nevelem, az pont nem olyan, mert a kisgyereket nevelni szokták.


#4 Jaja, tudjuk, a férfiak szentek, fúúúúúj nők, pláne fúúúúúj egyedülálló anyák.

febr. 11. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
ők se szentek, de férfiakkal szerencsére nem kell összejönnöm
febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam a kisgyerek és a beltéri négylábú is kizáró tényező.

Vagyis egyik sem.


De ha kötelező választani, egy cicával még mindig kevesebb baj van, mint más gyerekével, vagyis a B).

febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt mondom szeressük az állatokat de azért van egy szint… inkább A az értelmes hogy a gyerekkel foglalkozik. Abból még lehet haszon, egy jószággal kapcsolatban nem
febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"tegyük fel, hogy minden nőnek a világon vagy gyereke vagy állata van. :D"


De miért? Így nem kapsz valós válaszokat, hisz az életben sem ez van.

febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
C, Akkor az örök magány...
febr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!