Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhagytam a barátomat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a barátomat, és azzal zaklat hogy én biztos a szegénysége miatt hagytam el?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam, de nem láttam rajta érzelmeket.

Csak heti 2 szer ért rá, és nem mentünk sehova.

Eleinte séta volt a program utána csak nálam találkoztunk. Eljött szexelni meg főztem és ettünk. Nekem ennél többre lett volna szükségem 1 év után de ő nem akart összeköltözni , sem elmenni , eljárni valahova. Jól esett volna ha néha felhív napközben, vagy ha elmentünk volna moziba vagy bárhova. Beleuntam és szakítottam vele, de valami betegsége lett neki ez hogy szerinte én pénzéhes vagyok meg ha gazdag lenne akkor nem hagytam volna el. Bebeszélt magának ilyen marhaságokat és el is hiszi.

Pedig az előző kapcsolata is ugyanígy ért véget, a nő azt mondta neki hogy túl passzív.

Haverokkal járt kocsikázni meg pizzázni, de velem semmilyen programot nem akart a szexen kívül.


febr. 12. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Igénytelen, sivár személyiség.


Eljár hozzád szeretkezni, nálad eszik, te költesz rá, aztán a haverokkal iszik.

Néha megsétáltat, mint a kutyáját.


Nekem aztán mondhatna, amit akar.

Nem látja be, hogy az az életforma, amit ő él, csak vegetáció, nincs tartalma, minősége, célja. Él, mint gaz a fűben.


Az ilyen kapcsolatnak nincs jövője.


Koptasd le, s ne törődj, mit beszél. Az már nem a te problémád.

febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Mondd meg neki, hogy ja amiatt, kopjon le, ne irkáljon neked mert ha elfogy a mobilnete nem tud majd többet venni a kis csoresz.


Viccen kívül, felesleges foglalkozni vele. Éljen csak abban a nyomorék tudatban, hogy minden csaj pénzéhes, majd talán 45 évesen rájön, hogy valami vele nem stimmel. Vagy nem, az ő baja lesz az is.

febr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

#1 + #2-höz csatlakozom.


Nem érdemes vesződni.


És ne is figyelj arra amit mond, peregjen le rólad minden egyes szava.

febr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Na, akkor összegezzük

Eljárt hozzád dugni, kajálni, természetesen ingyen. Elvenni nem akart (jobb is), porogramokat nem akart, csak ingyen p*ncit. Neked természetesen ez kevés volt, és most ő van felhaborodva, hogy mi az, hogy nincs ingyen p*nci, ingyen kaja? 😳

febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem magának beszélte be, haverok beszélték be neki, plusz a saját hülyesége. Az ilyeneknek ez a szórakozás és jövőkép, hogy lehet a nőket szidni. Csak azt nem értem minek ehhez pizza meg a kocsikázás? Ezek szerint ezek csak a pénzért vannak együtt. Szidják akkor a nőket a séta közben vagy a padon és egyenek zsíros kenyeret együtt.
febr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le.
febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért, talán nem a szegénysége miatt hagytad el? Lényegében ezt írtad le te is virágnyelven.
febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem. 1 év után össze akartam költözni, közös életet akartam.

Ő meg jött a kifogásokkal.

Nekem ez sivár volt és én már az elején megmondtam neki hogy nem akarok szexkapcsolatot.

Nem volt ő szegény, legalábbis a haverokkal voltak közös programok.

febr. 12. 08:41
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Tenyleg csóró a hapi? Mert ha az, akkor valahol igaza van mind a kettőtöknek. Ha nincs pénz, hogy menjetek étterembe meg moziba, stb? Ennyit tudott nyújtani. De közben értem a te álláspontodat is, de amúgy beszéltél vele erről szakítás előtt és adtál neki próbaidőt?
febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Persze. Mindig azt mondta hogy nincs pénze, de nem kell őt ezért sajnálnom.

Elment azért üdülni haverokkal, eljárt kocsikázni, pizzázni.

Nekem azt mondta drága az üzemanyag.

Nem volt szegény. Átlagos volt. Egy átlagos embernek van időnként pénze programokra. Akár csak havi 2 szer. De azt az időt, nem rám szánta. Azt mondta hogy neki ennyi jár hogy kikapcsolódjon mert olyan sokat dolgozik.

febr. 12. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!