Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jobb úgy találkozni valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb úgy találkozni valakivel, hogy nem feltétlen randizunk, hanem csak barátilag?

Figyelt kérdés
Mert ilyenkor nincs az a megfelelés kényszer, ha elsőre nincs meg az a plusz nem hagyjuk annyiba, nincsenek vallató kérdések, nemi szerepekre vonatkozó elvárások és sorolhatnám. Nem szeretem a klasszikus értelemben vett randizást és sokaktól azt hallom, hogy a barátságokból alakulnak ki a legjobb kapcsolatok.
febr. 12. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Miért, ha baráti találkozónak hívod, akkor nem akarsz jó színben feltűnni előtte? Egy randi is lehet laza, nem kell vallatni a másikat. Olyannal nem jönnék össze, aki haveri tali címen akarja megúszni, hogy fizesse a kávémat mondjuk. (Ennél drágább első pár randi nem érdekel.) Minden más “nemi elvárás” meg szimpla illem kérdése, a haversrácok is kinyitják előttem az ajtót, attól még, mert nem akarnak megdugni.
febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Hogy definiálod a randit?

Ha én találkozok egy csajjal, és közös programot csinálok vele, az én szememben az már randi.

Nekem az is randi volt, amikor csak beszélgettünk a padon. Az már randi volt, főleg azok után, hogy csókolóztunk.


De kevés vagy nulla vonzalom esetén elég a "baráti találkozó" kifejezést használni.

febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

1

Lol, az a kávéfizetés nagyon fontos aztán. :))


Amúgy nincs baj a randikkal, azzal van baj, ha előtte egyáltalán nem ismertétek egymást. A tinder randik azért olyan rémesen kínosak és sterilek, mert ott van két ember, a levegőben ott lebeg, hogy "na, tessék tetszeni egymásnak, azért vagytok itt". Nyilván sokkal organikusabb, amikor egy társaságban ismerkedsz meg valakivel, akivel később akár randizhattok is.

febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
3# Szűrőnek tökéletes, mert olyannal nem jönnék össze, aki az “én aztán tutifixen nem fizetek randin!!” elvet képviselik, nem egymást keressük, ennyi. Elég nagyvonalú vagyok, költöttem én is eleget férfiakra a kapcsolataim alatt, nyugi. (100+ ezres ajándékok a hobbijával kapcsolatban, apróságok a mindennapokban, stb.) Aki anyagiakból elvi kérdést csinál, azzal nem illenénk össze. (Nyilván azzal sem, akinek tényleg nincs 800 forintja.)
febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
3. Csak csóró csövesek halnak bele abba hogy ki kell fizetni a fogyasztását a nőnek :D
febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát ti sem élhettek valami nagy lábon, ha 1500 forinton kattogtok. :D
febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#4 A baráti tali nem azt jelenti, hogy sehova sem ülnek be. Hisz barátokkal is beültök helyekre nem? Szimplán csak a megnevezése nem az és nem kell kiöltözni stb., hanem mész egy átlagos cuccba, amit hétköznap is hordasz.
febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

"Szűrőnek tökéletes, mert olyannal nem jönnék össze, aki az “én aztán tutifixen nem fizetek randin!!”


Nálam meg éppen az a szűrő, hogy nem kezdek komoly kapcsolatot olyan nőkkel, akik elvárják, hogy fizessek.

Azt is elmondom, hogy eddig egyetlen első randin sem fizettem egy fillért sem. A fizetés nálam akkor jött elő, amikor a lány már a barátnőm volt.

febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Első randira általában nem elit étterembe, hanem egy kávézóba mennek az emebrek vagy megisznak egy fröccsöt valahol... Annyira nyomorultnak találom MINDKÉT fél részéről, amikor ennyi pénzen nyekeregnek. Teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő. Aki 1200-2000 forinton hisztizik az fejben egy hülyegyerek szintjén ragadt.
febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#9


Hülyegyerek szintjén? Te viccelsz? Épp az, hogy a legnagyobb király vagyok.

Nekem 18 éves koromtól full természetes, hogy a randik abból állnak, hogy lehívom a csajt beszélgetni, aztán össze is jövök vele aznap, mert nem sokkal később már a padon csókolózunk (vagy szexelünk, valamelyikünknél, ilyen is volt már).


Csak később derült ki, hogy amit én csinálok, az underground, mivel a mainstream irányzat arról szól, hogy a férfi fizet a csajnak valamit, aki lehet össze sem jön vele. Meg olyanokat olvasok itt, hogy hanyadik randin kell megcsókolni a nőt???

Hát nem az a természetes, hogy elsőn van smaci?

Szóval sokkal jobban csajozok, mint az átlag. Az, hogy úgy szedtem fel csajokat, hogy sosem fizettem a figyelmükért, királlyá tesz. Legalább olyan király vagyok, mint Nagy Lajos királyunk volt. 😅

febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!