Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket kérdezném, benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezném, benneteket nyomasztana a tudat hogy akivel ismerkedtek, korábban volt rosszlányokkal?

Figyelt kérdés
febr. 14. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Nem. Nem foglalkozom a leendő párom múltjával.
Nem zavarna, de elküldeném egy std tesztre.
Zavarna. Nem tudnék szóba állni egy ilyen férfival.
Zavarna. De csak akkor ha mostanában csinálta volna, régebben nem.
39 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Azon kívül, hogy undorító ember, teljesen máshogy látjuk a világot. Ő ugyanúgy nem lenne boldog velem.
febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%
Zavarna, mert ha én kibírom szex nélkül meg rajtam kívül még több millió ember akkor ő is kibírhatta volna. De vannak nők akik elfogadják biztosan.
febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Véletlenül került ez szóba. És zavar ez a tudat. Csak érdekelne velem van-e a baj, vagy másoknak se férne ez bele. :(
febr. 14. 22:36
 4/38 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavarna, mert nem ismerkednék ilyennel.
febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%

Hát elég rossz, hogy olyannal feküd le aki nem viszonozza, de még fizet is érte.

és nemibetegségről meg ne is beszéljünk...

febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%

Zavar? Pattintsd le.

De amúgy normális nőt érthető módon zavar.

Ki lehet bírni szex nélkül. Aki szalad dugni prostikat az szeret k*rvázni. Barmikor megtenné melletted is.

febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
62%
Nem zavarna, nem az én dolgom.
febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
42%
De milyen érdekes, hogy ha két párkapcsolat közt egy nő beleveti magát az éjszakába, összefekszik fűvel-fával, kiéli magát, de esetleg ez a leendő párját zavarja, akkor még ő van felháborodva, hogy mit foglalkozik a múltjával, semmi köze hozzá. Erős a kettős mérce. Persze nem lep meg, ez elég gyakori.
febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
70%

#8:


Azért különbség, hogy pénzért csinálja az a nő vagy férfi. Meg az se mindegy, hogy szerető volt, csalta a párját fűvel-fával vagy se.

Persze ha valakinek nem fér bele a sok partner az teljesen oké, de akkor se egy lapon említendő pénzért cserébe.

febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%

8

Óriási különbség. Engem nem zavar, ba a páromnak sok szexkapcsolata vagy egyéjszakása volt. Aki viszont meg tud és meg is akar dugni úgy egy nőt, hogy PONTOSAN TUDJA, hogy az nem kívánja... Az én szememben nem több egy rothadéknál.


Miféle ember képes úgy szexelni, hogy tudja, a másik nem kívánja, nem vágyik rá és pusztán megjátsza az egészet a pénzért? Gyomorforgató, komolyan.


Az szexkapcoslatban van kölcsönös vonzalom és gyönyör, szerintem megvan a maga szépsége. Pénzért venni a puncit meg rémesen nyomorult.

febr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!