Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi vagy hány hét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi vagy hány hét után mondtátok ki, hogy egy pár vagytok?

Figyelt kérdés
Közel a 20-hoz voltak párkapcsolataim, ott randi nélkül vagy 1 randi után jöttünk össze. Most már a 30-hoz vagyok közel. Mihez kötitek? Csók? Szex? Első szeretlek? Családnak, barátnak bemutatás?

febr. 15. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az érzésekhez... amikor úgy érzed kötődsz a másikhoz, s ő is veled együtt képzeli el a "dolgait". Ez meg nem a randik számától függ, s nem is 1-1 adott mozzanattól, hanem attól mit érzel. Ld. - főleg érett 30-as fejjel - simán összejárhatsz valakivel a testi vágyakat csillapítandó, de közben "komolyabban" nem akarsz tőle semmit, nem akarod bevonni az életedbe, tudod, hogy csak (ideiglenesen) a szexnek szól ami köztetek történik.
febr. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi minden reggel és délután találkoztunk. Ő fősulira járt én szakmunkásba. Másfél hónap után kérdeztem meg járna-e velem? Talán volt a válasz 22 éve. 41f
febr. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Volt akivel azonnal jártunk. Egyértelmű volt. Már első nap vele meg a haverjaival tópartoztunk mindenki párként kezelt minket, mikozben még szex sem volt.

Es volt olyan pasim is aki 3 hónapig szinte csak összejárt velem 3 naponta, és 3.hónapban öntöttem én tiszta vizet a pohárba azzal hogy belenéztem az előzményeibe és megtudtam hogy elég erősen társkeresőzik. Ott akartam hagyni helyből. Akkor volt csak egy komolyabb beszélgetésunk ugyanis őt az zavarta hogy kijárkálok külföldre dolgozni. Tehát döntsek hogy én vele vagyok es itthon vagy nem es akkor ő is ugy áll hozzá.


De az első az általános hogy 1.randiktól számítva egyértelmű hogy járunk. (Akivel más 1.randin egyezünk teljesen ugyanolyan ő pasiban mint én nőben)

febr. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatomban 1 hét után, most a másodikban az első szex után vesszük.
febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első randin már egy pár voltunk.

Nem kötöm semmihez. Családommal nem beszélek, barátaim nincsenek, nem kell senkinek bemutassam. Ha azt kérded csók már randi előtt volt, szex meg az első randin.

febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második hónapja talizgattunk, én épp munkanélküli voltam. Bemutatásra nem emlékszem már.
febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!