Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben most miért én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben most miért én vagyok a hibás? 22/L

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy Dániában elő iraki sráccal, kb 2 hete beszélünk és már előhozta a témát, hogy menjek el hozzá. Mire mondtam, hogy szerintem ez még túl korai, de ha szeretne, akkor jöjjön el ő először. Erre annyit mondott, hogyha én arra nem vagyok képes, hogy elmenjek hozzá, akkor ő minek erőltesse magát, ezek szerint nem is akarom igazán megismerni.
febr. 15. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedes a netes bohockodas igy.
febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges, ne haragudj, hogy ez kérdés.
febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

"Erre annyit mondott, hogyha én arra nem vagyok képes, hogy elmenjek hozzá, akkor ő minek erőltesse magát, ezek szerint nem is akarom igazán megismerni."


Ez ő rá ugyanígy igaz, fordítva ugyanúgy leírhattad volna neki.


Amúgy meg egyszerűbb a saját országodban, városodban ismerkedni ;)

Ha pesti vagy, főleg nyert ügyed van. ( Kivéve akkor, ha ki se dugod az orrod a lakásból)

febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Minek mennél Dániáig, hogy egy önző, még kapcsolatban sem vagytok de már követelőző, téged hibásnak beállító gyökér idiótát találj? Sajna van belőlük elég itthon is 😂
febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Arabbal összejonni ez a legalja
febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
ez egy csaló...
febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Törlés, tiltás...ez a legjobb amit tehetsz. Nehogy elmenj hozzá!
febr. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu nem érti minek tapadsz rá akkor, ha ott se akarsz vele lenni. Valoszinu ő nem is mozoghat annyira, se vízuma nincs, se munkavállalásija.
febr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Segítek:

IRAKI!!!

Már az nagy hiba, hogy ilyen betegnek nevelt emberrel szóbaállsz. Ezek mind sérült, beteg emberek. Már alapállapotukban rosszabbak, mint egy pszichiátriáról szabadult cigány.

febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Elmenni egy arabhoz a világ végére. Így lesznek prostik az európai lányok.
febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!