Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, van gond ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van gond ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Júliusban vágtam bele a rapid randizásba. Sokkal jobb és sikerélményebb, mint az online forma. Most legutóbb rapidrandin beszéltem arról, hogy mi a célom a rapidrandizással. Ez elsődlegesen a barátnőm megtalálása, de azt vallom, hogy mivel rövidtávon is élvezni kell az életet, ezért ha csak rövidtávú jön össze, azzal sem leszek elégedetlen. És 15-ből nulla jelölés. Elég szar érzés, hogy erre így elpazaroltam három órát az életemböl. Lehet úgy érteni, amit mondtam, hogy jobban vágyom rövidtávú kalandra, mint párkapcsolatra? És van taszító abban, amit mondtam?


28/F.


febr. 16. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én úgy érteném, hogy valakit keresel ma, holnap estére. Ha komolyak a szándékaid, akkor komolyan prezentáld magad. Ez sem garancia, de esély az több.
febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Klises vagy, es gondolom az eloadas modja is kivannivalot hagy maga utan. Mi lenne, ha sajat gondolatot adnal elo es nem teatralis eloadast csinalnal belole?
febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Oké. De hogy lehet ezt így érteni, ha azzal kezdem, hogy elsősorban a barátnőmet keresem?
febr. 16. 17:32
 4/23 A kérdező kommentje:
Klisé az, ha őszintén elmondom, mik a szándékaim? Nem leszólás, csak tényleg nem értem.
febr. 16. 17:33
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ellentmondás. Komolyat keresek, de rövid is jó lesz. Egyértelműen kommunikáld, mit akarsz. Mondd azt, hogy komoly kapcsolatot keresel. Ennyi.
febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2%
A nők szubmisszívek. Bármekkora hülyeséget mondhatsz, ha lazán és egóval mondod, ösztönösen be fog nekik jönni.
febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

ALapvetően nincs baj azzal, amit mondtál. Illetve nem lenne, de mégis van, ugyanis nagyon nehéz elvonatkoztatani attól a gondolattól, hogy azért mondtad csak, hogy túl nagyot ne kelljen hazudnod, de alapvetően az alkalmi nők is tökéletesen megfelelnek számodra, az "igazi" meg sohanapján fog jönni.


Nem kell mindent elomdani olyan embernek, akit fél perce ismertél meg, mert félre fogják érteni. Ami azért nem meglepő, mert a legtöbben ilyen szöveggel csak szex kapcsit keresnek.

Nem kell mindig mindenben túl őszíntének lenni. Nem azt mondom, hogy hazudj, de ne mondj el mindent. Ha mégis, akkor meg alapos magyarázattal.

febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg a többivel is gond van? Nem voltam ilyen rendezvényen, de gondolom azért ennél többet is beszéltek.

Illetve nem igazán látom, hogy hol van ebben a sikerélmény.

febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A tegnapi rapidrandi előttiek voltak sikerélményesek, a tegnapi kész kudarc. A többivel nem tudom, mi gond lehetett, mivel azokról ezelőtt is beszéltem, pl. munka röviden, érdeklődési körök nagyvonalakban. És ezelőtt ilyeneken mindig volt olyan, akit érdekeltem.
febr. 16. 17:50
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

Nem azzal kéne magad reklámozni hogy olyat keresel aki leéápol hanem te mit tudsz a nőnek nyujtani hogy egyáltalan veled akarjon lenni.

Nem szexszolgák a nők a te kényelmedre.

febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!