Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolhatta meg magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatta meg magát ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés

Kedden véletlenül összefutottunk a városban az egyik évfolyamtársammal az egyetemről, akivel csak látásból ismerjük egymást, de valahogy mégis érezhető, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak. Bedobtam az ötletet, hogy elmehetnénk moziba, mire ő nagy örömmel válaszolt, hogy mindenképp menjünk el, már vette is elő a telóját, hogy melyik nap lenne neki jó.


Megbeszéltük a pénteket, én még aznap meg akartam rendelni a jegyeket, hogy nehogy elfogyjon, és akkor írt, hogy mégsem jó neki. Utána felszívódott és az üzenetemre sem reagált utána.


Mi az oka annak, ha valaki így viselkedik?


febr. 18. 23:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amúgy ő a pasi én a csaj.
febr. 19. 00:00
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a jegyrendelés miatt volt, mert a spontán dolgokat szereti, nem egy héttel előtte lefixálni. Tényleg egy héttel előtte kell rendelni? Ez valahol szomorú.
febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Épphogy aznap, azaz a randi napján pénteken akartam rendelni.
febr. 19. 00:03
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja, értem, ok.
febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Szóban nem akart félbevágni az elutasítással hogy bocs má' de nem.

Mintha letámadtad volna úgy tűnik.

febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudok testbeszédet olvasni, és abszolút nyitott volt. Még ő dobta be a filmötletet, hogy milyen jó lenne megnézni az új Semmelweis filmet.
febr. 19. 01:43
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Ennyiből nem lehet megmondani szerintem , csak vakon találgatni. Normális esetben azért leírhatná az illető.


Lehetséges , hogy régen baráti viszonyban voltatok és amikor összefutottatok akkor ugy erezte , miert ne ? Menjunk. De aztan a kesobbi uzenetekkel lehet hogy kezdte ugy erezni, hogy rámászol és ez nem tetszett neki.

De nem tudom egyaltalan van-e baratnoje, vagy mi volt kozzetek.


Ugye maga az is lehetseges hogy van baratnoje. Es bár a srac azt hitte, hogy majd ti elmentek moziba, de a baratnoje meg feltekeny lett . . .


Es persze vannak olyan emberek akik szeretnek igergetni, sulytalanul, bármit, bármikor. Hogy jo szinben tunjenek fel. Aztán leráznak. Őket jobb békén hagyni.


Sok oka lehet, de ha nem ir vissza akkor jobb ha beken hagyod.

febr. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam, ezért megkérdeztem egy közös ismerősünket, hogy van-e barátnője, és azt mondta, hogy nincs.


Nekem csak azért fura az egész, mert tényleg úgy tűnt, hogy nagyon örült az egésznek. Nem voltunk korábban barátok, csak párszor dumáltunk, mint évfolyamtársak.

febr. 19. 04:58
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Nálam is van ilyen sajnos, hogy abban a percben tök jó ötletnek tűnik, aztán meg végig gondolom, hogy mivel jár meg mégsem szimpi annyira a másik, inkább mással mennék.
febr. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Berezelt
febr. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!