Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Friss kapcsolatom (hölgy) 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatom (hölgy) 3 hét múlva válni fog. Ő maradt a közös (nagy) házukban, amit árul, majd osztoznak. Ő azt gondolja, hogy a válásuk után sem látna engem (szívesen) a mostani házukban, csak majd az új lakásban. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
febr. 19. 16:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
23%
Azt gondolom, hogy tovább ne randizgass vele.
febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
95%

Megértem. A ház a férjére emlékezteti, az ő közös otthonuk volt, közös tárgyak, ágy stb. Én is így tennék, tiszteletből a volt férjem iránt, akivel mégiscsak leéltem x évet.

Már persze ha a férj megérdemli a tiszteletet és nem egy gyökér.

febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Az én körülményeim sem ideálisak arra, hogy fogadjam őt. Bár fogadhatnám, de eléggé lepukkant a házam....nem szívesen hoznám ide (de, lehet, hogy csak 'túlgondolom'/alul értékelem a körülményeimet. Ez egy összkomfortos ház (Kádár-kocka)...csak felújításra szorul...)

A múltkor már említettem (neki) a helyzetet (a házamat)...nem mondott semmit, csak vigyorgott kissé, amikor azt mondtam, hogy nem gondolom, hogy ha ide jönne, a tapasztaltak miatt szakítana velem - max. nem jönne ide többször)

febr. 19. 16:55
 4/51 anonim ***** válasza:
94%
Rögtön össze kell cuccolni?
febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
És akkor jelenleg hol találkoztok,ha egyikotokhoz sem lehet menni?
febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
#2 - ő is erre hivatkozik....pedig a férje hagyta itt egy másik nő miatt (és az utóbbi 5 évben (már)nem is sexeltek). Valójában, amikor mondtam neki, hogy azt még megértem, hogy a válásig ...de, utána már..más....Láttam rajta, hogy kicsit elbizonytalanodott..és, talán hangot is adott ennek valamilyen kis visszafogott formában.
febr. 19. 17:01
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez kifogás amit írsz, úgy gondolom. Hol találkoztok ezután? Előtte hol találkoztatok? Kezd el felújítani a házat és nincs Rinya, kifogás. Ha szeret, akkor is fog szeretni ha nem egy luxus házban laksz, ezt úgy gondolom.
febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

Elsőként: Mit jelent, hogy 3 hét múlva válni fog?

3 hét múlva adja be a papírokat?

Mért pont akkor?

febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
#1 - nek: Még tartom magam...bár, elvált férfiként már (sajna?) volt jópár kapcsolatom (a hosszú táv reményében, de nem úgy alakultak eddig)...de nem volt olyan kapcsolatom, hogy hetekig - hónapokig 'csak' mentünk ide-oda...és ne kerültünk volna közel testileg egymáshoz. 3 esetben már az első találkozás sexszel végződött...de a többiben is max a 3. találkozás oda 'futott ki'. Tudom, most a körülmények nem adottak oly mértékben....még kivárok...nem akarom veszni ezt a kapcsolatot...de mindenáron sem ragaszkodom hozzá.
febr. 19. 17:07
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
9: És velük hol bújtatok ágyba?...
febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!