Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek egy ilyen nővel? Nem túl sok?

Figyelt kérdés

Gyerekként versenytáncolt, elitgimiben tanult, OKTV-helyezéz, két felsőfokú nyelvvizsga, hobbiból fitnesszversenyekre jár, egyetemen OTDK, volt au-pair Amerikában és Erasmuson is volt, neves multinál is volt gyakornok, most PhD-zik.


Ne olyanokat mondjatok, hogy az attitűd és a személyiség a fontos, mert ez nem egy Linkedin-profil.

Nem egy olyan kapcsolatom volt, ahol csak úgy működtek a dolgok, ha a párom úgy tett, mintha én ezeket nem értem volna el, és akárhányszor szembesült ezekkel (hallott németül beszélni, ismerős járt Amerikában, és én is meséltem az élményeimről), mintha khereltek volna.


febr. 20. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Leírtakban nincs semmi negatív, ami miatt nem ismerkednék vele. Nekem az a fontos, hogy külsőre tetszen, kölcsönös az érdeklődés és jól el tudjunk beszélgetni, van közös kapcsolódási pont.
febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mint Egerszegi Krisztina és a férje. A férje csak azèrt viseli el, hogy egy volt olimpikon a felesége, mert Egerszegi eldugja az aranyérmeit és sosem beszélnek róla.
febr. 20. 07:55
 3/12 A kérdező kommentje:
És nem fog frusztálni, amikor valahol úgy mutatkozik be, hogy Kissné Dr. Nagy Éva?
febr. 20. 07:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, nincs kisebbségi komplexusom, párom sikereinek csak örülök!
febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, ha a személyisége is tetszik de az már más kérdés, hogy ő összejönne-e velem.
febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, a nő miként kezeli ezeket a dolgokat. Ha szerelmes magába, az nem túl szimpatikus.
febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Karotnyelt, irodista papacukorbogarkaja.



Nekem nincs piejcsdim, de ha nincs melo, fogom magam, lemotorozok a tengerpartra, 32 fokos a viz februarban is :)



39F incel

febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha közszereplő lennél, akkor én inkább hagynám.

De egyébként semmi bajom nincs vele, ha összeillenénk, simán összejönnék vele.

febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egy párkapcsolat szempontjából nem lényeges szempontok. Hogy mennyi nyelvet tud, mit tanul. Az a fontos, hogy mennyire illünk össze, milyenek a közös célok, vannak-e, hogyan működünk együtt, stb.
febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj a saját szinteden, és probléma megoldva. Egyébként te alighanem egy dicsekedő trollocska vagy, és csak hergelni akarod a jónépet.
febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!