Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Társkereson, fotó alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Társkereson, fotó alapján is el lehet dönteni valakiről hogy akartok-e tőle valamit vagy esélytelen? Hol van az a pont, ahol döntötök?

Figyelt kérdés
febr. 21. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fotók csalókák a legtöbb esetben. Arra jó lehet, hogy kizárjak valakit, de az ellenkezőjéhez kevés....

Ha csak fotó van, akkor nem tudom milyen az illető, és hamisan képzelhetek hozzá tulajdonságokat...


Ha viszont van kellő szöveg is magáról, elképzeléseiről, akkor akár idejekorán bele is szerelmesedem...


És mivel fotóval beazonosíthatóan senki sem tárja a nyilvánosság elé az

àlmait, vagy a mindennapjait..

Ezért sokkal jobb, ha valaki fotó nélkül ír magáról sokat, mint odarak egy fotót és nem ír semmit.

febr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Letojom a fotót, az érdekel, amit és ahogy mond.
febr. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mik azok, amik korábban jobban megfogtak, milyen témák?


Köszi

febr. 21. 02:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Téma? Azt pl utálom, ha valaki erőlködik, hogy arról beszéljen, ami engem érdekel..

Sokkal jobb, ha arról beszél amiről neki kedve van, vagy eszébe jut.

febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fénykép alapján döntöttem volna, akkor nem ismertem volna meg férjemet :D Szegénynek pocsék profilképe volt, de élőben egészen belehabarodtam.

De láttam ennek ellenkezőjét is

febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fénykép alapján annyiról tudok dönteni, hogy el akarom-e kezdeni vele az ismerkedést, vagy már kép alapján is látszik, hogy nem fog tetszeni és bele se kezdek.
febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!