Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csaj azért nem jön össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj azért nem jön össze velem, mert rosszul érzi magát, hogy milyen fiatalnak nézek ki, míg ő nem. Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és engem mindenhol 21-24 évesnek szoktak nézni anélkül, hogy én erre rájátszanék vagy megemlíteném, de mégis heti szinten megkapom ezt újonnan megismert emberektől. Genetika is van benne, mert anya vagy nagypapám is fiatalnak néznek ki és ők is megkapják rendszeresen anélkül, hogy felhoznák, de az utóbbi pár évben már életmódban is nagyon ráfeküdtem. Tudjátok, erősítsünk rá a már amúgy is meglévő erősségeinkre. Csak hogy egyet mondjak, nekem férfiként van elég komoly skincare rutinom is pár éve.


Egy 26 éves csaj mondta ezt, akivel lefeküdtünk párszor, hogy ő azért nem akar összejönni velem, mert zavarja, hogy neki pl. vannak már kisebb ráncai vagy nem olyan jó a bőre, mint nekem és hasonlók. Hogy ő ettől rosszul érezné magát, ha ezt látná napi szinten. Szerintem ő kb. annyinak néz ki, ahány éves, mondjuk 26-28-nak tippeltem volna a megismerkedésünk előtt, de nem néz ki rosszul vagy ezzel semmi baj nincs, a legtöbb ember kb. a korának megfelelően néz ki pár év eltéréssel. Ilyen tényleg létezik, hogy valaki ezért nem akarna összejönni valaki mással? Ti hogy éreznétek?


febr. 21. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak rossz az izlese. Nem tehetsz rola. Mas biztos orulne neki,hogy fiatalabb vagy nala latszolag.
febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ő így érzi akkor nála ez így van. Érezni csak azt tudod amit érzel.
febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából csak ki kellene várni, meg hozzaoregedsz a korodhoz:-)
febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

El sem hinnéd, mennyi olyan nő van, akik nem akarnak komoly kapcsolatban lenni, de azért jól esik nekik néha a férfi társaság...


Amúgy az van, amit a #3-as írt: tök mindegy, hogy miért nem akar összejönni veled, az a lényeg, hogy ő ezt érzi. Az teljesen lényegtelen, hogy mivel indokolja, sőt indokolnia sem kell. Az is lehet, hogy más ok van a háttérben, de nem akar megbántani, azért ezt mondta. Pár napja nekem egy nő azt mondta, amikor finoman rákérdeztem az elutasítás okára, hogy se külsőre, se belsőre nem tud semmi okot mondani, egyszerűen nem érzi azt, amit kellene. De régebben olyan is volt, hogy a csaj fél oldalas kisesszében részlezte az összes pozitív tulajdonságom, és hogy utálja magát, amiért nem érzi a szikrát...


Megértem, hogy ez frusztráló. Én is jobban szeretném, ha megmondanák hogy pl. többet kellene gyúrni, más ruhákat kellene hordani, többet kellene poénkodni vagy olvasni vagy akármi, mert akkor legalább el lehetne indulni valamerre. Így meg olyan szájíze van az embernek, mintha egy vizsga után azt mondanák, hogy "kolléga, jól elmondta a tételt, de ez sajnos valamiért egyes".

febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!