Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor mikor érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mikor érdemes közölni (mennyi idő után) hogy alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

Jelenleg absztinens, tehát egyáltalán nem iszom, közel 1 éve (márciusban leszek 1 éves). Ez még nem sok idő, de azért nem 2 hete nem iszom.

Az elején jobb túl esni rajta? Eltitkolni nem akarom, az biztos.


F/33


febr. 21. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Nem fontos mondani.

Az apám is ivott 40 éves koráig. Utána abbahagyta. A kutyát nem érdekelte hogy függő volt valamikor.

febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha nem iszol egy éve, akkor szerintem ne egyből mondd el. Mert ha mondod rosszabb hatást kelt, mint ami most a realitást. Szerintem akkor mondd el, ha már van valami szimpátia, szóval, ha a másik már esetleg meg akarja érteni és nem csak az esetleges kockázatot észleli.
febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Amikor ittál nem volt csajod. Most hogy már nem iszol nincs csajod. Nem is lesz csajod. Szóval tökmindegy hogy alkoholista vagy-e vagy sem,úgysem lesz senki aki elől titkolnod lehetne bármit is.
febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Idővel elmondhatod, de hogyha jelenleg nem vagy az akkor nem kell ezzel indítani. Szerintem mielőtt komolyra fordulna a dolog azért illik erről szólni, de az ismerkedést semmiféleképpen ne kezd ezzel.
febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
A második kör után.
febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Hát én akkor is dobnám, ha később mondaná el, csak akkor hazugnak és manipulatívnak is gondolnám.


Főleg mivel én soha nem iszok alkoholt, és szokatlan lenne, ha valaki szintén nem iszik anélkül, hogy ezt mondta volna.

febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha már komolyra fordul az ismerkedés és megvan a bizalom, elmondhatod neki. Ezzel semmiképpen ne kezdj! Amúgy gratulálok, csak így tovább! 😉
febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Balázs, te vagy az? Gratulálok, csak így tovább.
febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8: Honnan tudod a nevem? Igen, Balázs vagyok.
febr. 21. 15:15
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy éve nem iszol, akkor ne ezzel kezd, inkább ha elmentek együtt valahova, ahol ő mondjuk iszik, te meg nem, akkor elmondhatod, hogy te nem iszol, mert problémáid voltak régen az alkohollal, és már hosszú ideje, inkább bele se szagolsz. Aztán ennyi. Örülj neki, hogy sikerült leszoknod, nem mindenkinek sikerül.
febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!