Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első randin a nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randin a nő nem hajlandó felajánlani, hogy fizeti a fogyasztását, akkor logikus és jogos feltételezni, hogy a hagyományos nemi szerepeket szerint él?

Figyelt kérdés

febr. 21. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Beteg vagy..
febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt feltételezel, amit akarsz, maximum koppansz egyet.
febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos.
febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Neked nem való nő...
febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pedig ha valaki következetesen éli az életét, és nem egy két lábon járó önellentmondás, akkor így kellene, hogy legyen. Can't have it both ways, folks
febr. 21. 21:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken ráérsz akkor gondolkodni, ha egyáltalán lesz olyan, aki elmegy veled randira.
febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor hogy van az, hogy én például általában felajánlottam, hogy fizetem a részem, de szerintem a hagyományos szerepek szerint élek? :'D mik neked ezek a hagyományos szerepek, hogyan fogalmazod neg?
febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Max veled nem, de nekem csak olyan kapcsolataim voltak, ahol meg is hívtak eleinte, aztán a kapcsolatban is kivették a részüket a “női” melókból is. Ha megpukkadsz dühödben, akkor is tele van a világ normális férfiakkal, nyugi nem ülünk a sarokban fulladozva az “önellentmondásainkban”. Ezen az oldalon kívül sehol nem találkozom olyan emberekkel soha, aki a régi szerepekben hinne, de az illem azért nem halt ki belőlük.
febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Legyél olyan jófej, hogy ezt az életfelfogásodat már a randi előtt közlöd a másik féllel.
febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenjogúságot kevered a vonzalommal. Szokás szerint.


Az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy ha te vallod az elveit, akkor csak olyan nővel randizol, aki centire, kilóra, hajhosszra egyezik veled...

febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!