Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez barátság extrákkal lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez barátság extrákkal lenne a részéről?

Figyelt kérdés
Randizgatunk már egy ideje, szex is volt. Részemről egyértelművé tettem, hogy párkapcsolatot keresek. Ugyanakkor pl legutóbbi találkozás óta, ami múlt csütörtökön volt, nincs szó a következő találkozóról. Írogat minden nap, milyen napom volt, hogy vagyok, jó reggelt, jó éjszakát. Részemről egyértelmű lenne, hogy megkérdezem, mikor látom legközelebb a nőt, akivel együtt akarok lenni. Rákérdezhetek én is, de futni nem akarok egy pasi után sem.

febr. 22. 09:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság extrákkal, inkább levelezés extrákkal. Az, hogy egyeztetitek a terveiteket, nem jelent futást. Beszéljétek meg, mit akartok egymással!
febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Igen, most a héten vidéken van, tehát ezért nem is tudtunk találkozni. Én már nem egyszer jeleztem, hogy nem barátkozni, meg nem csetelgetni akarok. Nagyon fura nekem ez az egész, tök stresszes vagyok miatta.
febr. 22. 09:17
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, mi ezt nem tudhatjuk
febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
87%

Annyi nő megcsinálja ezt, de általában egyik sem érti...

Nézd, mi férfiak, ha komolyan akarunk valakit, ahhoz komolyan is állunk hozzá. Ha csak dugni szeretnénk, akkor meg így...

febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem tisztátátok mizu de már aláfekszel.
febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
5- de tisztáztuk. Ő is kapcsolatot akar, azt mondta. Csak a viselkedéséből meg nem ez jön le. Nem fekszem alá olyannak, akivel nem tisztázom, hogy hogyan állok hozzá. Csak mondani sok mindent lehet.
febr. 22. 09:32
 7/50 gergelice16 ***** válasza:
78%
Ezzel már nem segítek, de talán a jövőben lesz haszna. Ha hagysz időt arra, hogy megismerjétek egymást, és nem az ágyban kezdtek, akkor ezek a bizonytalanságok elkerülhetőek. Egyébként meg az amúgy működő kapcsolatokat is tönkre lehet tenni, ha elsietitek.
febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
88%
6# legyél őszinte, ebbe te gondoltad bele azt, amit ő nem biztos ....
febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

7-nem ott kezdtük, 2 hónap után volt szex. Randizgattunk rendesen.

8- de miért? Én az elején tisztáztam, hogy milyen kapcsolatot szeretnék. De most újra leírtam neki, ha nem ugyanazt keressük, akkor hagyjuk békén egymást.

febr. 22. 09:42
 10/50 anonim ***** válasza:
86%
Nekem eszembe nem jutna addig lefeküdni valakivel, amíg nem tisztáztuk le, hogy kit is jelentünk egymásnak tulajdonképpen. Azért 1-2 hónap ismerkedés után szerintem bőven lehet tudni, hogy akarunk e egymással “járni” vagy nem. Nekem kell a kizárólagosság, hogy meg tudjam élni a szexualitasomat. Legközelebb te is csináld így.
febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!