Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak a feleségének, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a feleségének, hogy kiderítsem hazudik - e?

Figyelt kérdés
Azt állítja válni akarnak, de a feleségnél közös képek vannak kinn és ellenőrzi s régi telefonszámára érkező üzeneteket. Aki el akar válni sztm nem kíváncsi a másik dolgaira ennyire, hogy ki mikor ír neki. Vélemény?

febr. 22. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Le merném fogadni hogy a neje nem tud arról, hogy válni akarnak. Szerintem írj neki, legalább te is rövidre tudod magadban zárni ezt a dolgot ha kiderül az igazság, a feleség pedig új életet kezdhet ha nem szeretne hazugságban élni.
febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Te véletlenül nem a szeretője vagy? :)
febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, szerintem jól átbaszott téged. Ha valakinek a házassága rossz, az első dolog, hogy megvárjuk amíg el nem válnak. (persze ha komoly kapcsolat a cél)

Ha te még úgy is lefeküdtél, hogy nem váltak el, akkor te sem vagy százas. bocsi :D

febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3. Nem, a mi szitunk más! Mi megismetkedtünk, akkor azt mondta, hogy független, viszont kiderült, hogy nem az és egyszer már befújtam a nőnek. Pont akkor. Utána eltűnt. Rá 4 hónapra rám írt, hogy mindent sajnál blabla és szeretne visszakapni.... Azóta sem találkoztam vele
febr. 22. 11:43
 5/20 A kérdező kommentje:
Szóval, amikor kiderült, hogy nekem hazudott, én szó szerinti felnyomtam. Ezek után nem is értettem, mit akar ismét
febr. 22. 11:44
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha eltűnt, akkor csak játszadozott. Valószínűleg rá akart venni szexre (hülyíteni téged).

Jól tetted, legközelebb így írd le a story-t ;)

febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem írj a feleségnek megint nyugodtan. Egyrészt valószínűleg ő úgy tudja, a férje végleg lezárta a dolgot veled, szóval már csak ezért is jobb, ha tiszta vizet öntesz a pohárba, másrészt meg ha tényleg igaz, hogy válnak, akkor legalább tudod, hogy kivételesen nem ver át téged.

Mondjuk az előzmények ismeretében én akkor sem jönnék vele most már össze, ha perpill igazat mond, de ez már az én személyes szocproblémám :D

Pacsi, amiért felnyomtad az asszonynál, feleség vagyok én is, őszintén hálás lennék, ha valaki egyből figyelmeztetne, amikor a férjem félrekacsint(ana).

febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7. Sajnos nem egyből volt, miután volt köztünk több minden, utána derült ki. Szóval a feleségnek nagyon szar lehetett sztm, hogy megcsalta.
febr. 22. 12:05
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Felesleges. Egészen biztosra megmondom, hogy nem akar válni, és azt is, hogy nem te vagy az első, sem utolsó szeretője. Nejének is hazudott, neked is hazudott. Kerüld messzire az ilyeneket.
febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Valszeg kivagta az asszony, es jonne vissza hozzad. Azert kerdezz ra, hatha a patkany tovabbra is hulyiti.
febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!