Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyon introvertált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon introvertált, félénk férfi és egy extrovertált nő jó párosítás lehet?

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok. Megfigyeltem, hogy az extrovertált csajokkal, nőkkel jobban tudok beszélgetni, jobban vonzódom hozzájuk, a személyiségükhöz, valahogy elvarázsolnak. Többször éreztem viszonzást, holott én intró vagyok, ők pedig extrók. Szeretem, ahogy olykor incselkednek velem, vagy ha kicsit néha flegmák, vagy amikor lelkesen beszélnek valamiről (pl. képzeld, mit vásároltam... és közben mosolyog azon, hogy engem mennyire nem érdekel), meg hogy finoman úgymond "k*rvásak", flörtre nyitottak, plázacicák, de megvan a magukhoz való eszük. Érdeklődőek irántam, többnyire kedvelnek engem. Introvertált lányokkal jó barátságokat ápolok, kialakultak jó emberi kapcsolatok, de általában sótlanok, sokukhoz nem lehet érzelmileg közel kerülni, messengeren kapcsolatot tartani (1 nap múlva ír vissza, stb). Feszélyez, hogy olyan csöndesek, mintha nem kedvelnének vagy mintha mindig szomorúak lennének. Ez furcsa, mert én abszolút elvagyok magamban, de kedvelem a beszédes emberek társaságát, főként a nőkét.

Nem régen volt egy nagy csalódásom egy introvertált lánnyal, ami előtt viszont egy szép, de önbizalomhiányos plázacica kolléganő mellett dolgoztam, akivel vonzódtunk egymáshoz. Sajnos már felmondott. Szerettem vele beszélgetni, erős szemkontaktust tartani, de más extró nőkkel is a munkahelyeimen. Azt érzem, egy extró nő ki tud mozdítani a komfortzónámból, felkarol, és segít nekem, hogy férfinak érezzem magam, azaz hogy kezdeményező a nő. Jó pár olyan párt láttam a környezetemben, ahol a csaj beszédes volt, a srác pedig eléggé halkszavú.

Ismeritek ezt a jelenséget? Veletek is volt már ilyen?


Remélem, érthetően fogalmaztam, még ha túl csapongóan is írtam. Kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalataitokra (akár férfi, akár nő)



febr. 22. 20:07
A kérdező szavazást indított:
introvertált férfihez extrovertált nő való
introvertált férfihez ambivertált nő való, azaz a kettő között, se nem intró se nem extró
introvertált férfihez introvertált nő való
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Kezdemenyeztel már náluk? Elhivtal egy ilyen not randizni? A évtizedben leírtak akármit is jelenthetnek, lehet, csak haverilag ugratnak. Nem biztos, hogy férfiként bejossz nekik.
febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az idő döntené el, hogy mennyire illenek össze.
febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ami az elején elején vonzó lehet, az később zavaróvá, sőt idegesítővé válhat. Ha elszáll a rózsaszín köd, mindketten besokallhattok a másiktól. Az ambivertálttal lehet esélyed harmonikus kapcsolatra.
febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Volt egy nálam jóval idősebb kolléganő, aki mondogatta, hogy jóképű vagyok, és egyszer gyakorlatilag kifejezésre juttatta, hogy dugna velem. Egyik beszélgetés alkalmával mondtam, hogy nincs barátnőm, és hogy nehezen ismerkedem, jó lenne már egy nő. Erre ő szó szerint ezt mondta: "Hát, figyelj, nem tudok igazából így senkit a környezetemben, akinek bemutathatnálak, nem ismerek senkit, csak magamat, de én meg férjnél vagyok" ;).

Aztán meg a céges kirándulás előtt (amire később nem mentem el) megemlítettem, hogy én a röviditaltól nagyon hamar berúgok. Erre ő: "Majd én vigyázok rád, *nevem*! ;) Incselkedő hangon.

A nem rég felmondott kolléganőmmel mindig erősen egymás szemébe néztünk, összeért a karunk értekezleteken, ki volt tágulva mindig a pupillája világosban is, amikor mellettem volt. Mivel a kolléganőm volt, ezért nem mertem közeledni. Egyszer ez a mondat hagyta el a száját: "Engem már 2 éve nem rakott meg senki."

febr. 22. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyszer kipróbálására, kiéhezett nők valószínűleg. A személyiségbeli különbségek nem jönnének ki, mert párkapcsolati úgyse jutnátok el.
febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Haver hagyd már a francba ezeket a hülye kategóriákat, inkább az a kérdés, hogy bejöttök kölcsönösen egymásnak??? Majd az első csók után ráérsz lamentálni azon, hogy hosszabb távon ki tudtok-e jönni. Előbb azt kellene tudnod van-e a kiszemelteddel kémia, vagy sincs.
febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50-50%
febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"egyszer gyakorlatilag kifejezésre juttatta, hogy dugna velem. [...] Hát, figyelj, nem tudok igazából így senkit a környezetemben, akinek bemutathatnálak, nem ismerek senkit, csak magamat, de én meg férjnél vagyok".


Bocs kérdező, de ha ebből szerinted azt fejezte ki, hogy dugna veled, akkor te nem introvertált vagy hanem hülye.


Amúgy meg tök mindegy, hogy intro vs. extro, mert nem attól lesz nőd, hogy itt a sok ismeretlen senki azt mondja, hogy passzoltok mint az állat, hanem attól, hogy megszólítod, randira hívod, elvarázsolod, beléd szeret. Ezt csinálhatod mutogatva is, magadba fordulva miközben az angol himnuszt fingod recsegve, HA a nőnek ez imponál és vonzónal találja.


Ha nem talál vonzónak, akkor lehetsz te a világ legextrovertáltabb ripacsa.

febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as, miért lennék hülye? Ilyet nem igazán szokott mondani egy nő egy pasinak akkor, ha nem jön be neki. Hogy lehet az, hogy ebbe egy csepp vicces utalás ne legyen? Miért nem lehet ezt úgy értelmezni???

Olvasd el figyelmesebben, amit fentebbi kommentemben írtam. Írtam, hogy többször jóképűnek is nevezett. Ráadásul azt nem írtam le, (mert mindent nem volt időm), hogy volt köztünk kémia. Volt, hogy a villamoson vagy a liftben egymáshoz szokatlanul közel álltunk, összeértünk, nevettünk egymás dumáin. Kollégák párszor bámultak minket a folyosón. Ja, amúgy csípte a humoromat, ez is lehet egy jel. Mondom, LEHET, nem 100%.

febr. 23. 09:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Mea culpa kérdező. Felajánlkozott, és te hősiesen nem éltél a lehetőséggel.

Most már tudod, hogy mit kell csinálnod ahhoz, hogy legyen nőd.

febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!