Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

3. randim volt egy lánnyal. Eddig mindig nagyon jól éreztük magunkat, most is. Ma gondoltam hazakísérem tali után. Kézenfogva hazasétáltunk, beszélgettünk, nevettünk, majd köszönés kép szájrapuszit szerettem volna adni. Ekkor ő elhúzódott. Mondtam ha sok vagyol, vagy gyors szóljon. De csak annyit mondott, h "rendben". Kicsit dumáltunk mèg aztán hazajöttem. Elvileg lesz kövi tali még.

A kérdésem az lenne, hogy 3. randin még sok a szájrapuszi? Vagy miért húzódhatott el?

Ha nem jövök be neki megértem, h nem engedte. De akkor miért randizik velem? Ha vki nem jön be az max 2. randira kiderül.

Sosem tapasztaltam ilyesmit még.


febr. 22. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Neki sok. Nem minden nő egyforma.
febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

szerintem van több versenyző és még nem döntött nem akar senkinek sem hazudni.


mert amúgy manapság 3. randin sok csaj már dugni akar.... ő meg még csak egy puszit sem enged.

febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem is van meg valaki a versenybe.. mert ha en megfogom valaki kezet.. egy puszi akkor mar belefer .. vagy ha egy puszi nem akkor a kez a kezben se..
febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg igen erős blokkok dolgoznak a csajsziban és egyszerűen ennyire lassan haladó típus. Ha 3. randin még szájrapuszi sincs... hát haver akkor csók leghamarabb a 100. randin lesz, a szexet meg sem tudjuk tippelni 😂
febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Durva ,h nem fejezi ki a vonzodasat.
febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért húzódott el, mert azt hitte, fel akarsz hozzá menni, és ennek a bevezetője a csók. Ezt pasik gyakran eljátszák. Úgy rendezik a dolgot, hogy haza tudjanak kísérni és a ház előtt bepróbálkoznak. Ha nem volt előtte csók meg semmi, akkor ez nem jól veszi ki magát.
febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Kortol fuggetlenul lehet neki meg gyors az intimitas, viszont ha ezt a 10. Alkalomnal is bejatsza, megfontolando..
febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet épp herpeszes.
febr. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

30-as éveinkben vagyunk.

Mondjuk az is fura a sztoriban, hogy például már ő vetett fel programokat a következő talira, tehát proaktív, de például naponta max 1x ír és többet aznap nem hallok felőle. Ez azért picit fura, mert sajnos minden nap nem tudunk talizni így a kapcsolattartás is kicsit akadozó. És nem szeretne facebookon beszélgetni, csak a netes társkeresőn amin megismerkedtünk.

Bevallom én ilyesmivel sosem találkoztam. Türelmesen kezelem mert nagyon szimpatikus és bejön amúgy, csak olyan fura az egész. 😃

febr. 23. 06:23
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha Nálad még belefér akkor várjál néhány randit még és próbáld meg úgy, hogy közlöd vele mennyire tetszik neked és szeretnéd megcsókolni. Ha akkor is visszautasít és nem próbál valami olyan indokkal előállni ami ezt kizárja, akkor egy mosoly tekintetében elbúcsúznék tőle.
febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!