Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az etikus viselkedés ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az etikus viselkedés ekkor?

Figyelt kérdés

Találkoztunk már, de mi a helyzet akkor hogy ha valami édesség megtetszik az egyik boltból és megkérdem nem e veszi meg nekem?

Ti mennyire érzitek kellemetlennek ha a pasi fizet?

23/n



febr. 23. 10:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Van saját pénzed, vedd meg magadnak.
febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Pasi szemmel: ha úgy van nagyon szívesen kedveskedek a lánynak ilyen apróságokkal, szerintem ez nem olyan ami miatt feszengened kéne...habár nemtudom milyen viszonyban vagytok...az, hogy kéred vegye meg, kicsit fura...jelezd, hogy mennnyire tetszik, és milyen szívesen megkostolnád, ha nem valami sznob értelmetlenül drág 5000Ft/1db zserbóról van szó, szinte biztos, hogy meghív a pasi.


De nyilván úgy korrekt, ha mindkét fél fizet, pl en veszem a mozijegyet, ő állja a popcornt meg italt, pl

febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem illik meghivatni magad. Ha o meghiv,elfogadhatod ,de nem illik megvetetni,ha azonos korosztaly es azonos anyagi hatteretek van. Akkor nem etikus meghivatni magad,ha nem akarsz kapcsolatot tole. Nyilvan ,ha egyikotok jobban all anyagilag,akkor megveszi a masiknak.
febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Pff, sosem csinálnék ilyet. Ez nagyon proli dolog. Vedd meg magadnak. Ezek után biztos, hogy nem akarnék még egy randit. Nekem azt mutatná, mennyire fillérb@szó vagy.


N

febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

Első: "nem veszi-e meg" nem "nem e veszi"


Második: nem vetetek semmit senkivel, megveszem magamnak a randi után. A bőr lesülne a képemről.

febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha valami kis apróság akkor nem csinálnék belőle ügyet, de ha ez mondjuk 5000ft több akkor már rákérdeznék, hogy miért nem veszi meg magának? nem a fillérb@száson van a lényeg, hanem azon, hogy én döntöm el mire hívom meg a kiszemelt hölgyet és mikor.
febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Erzsike. Ha a ferfi meghiv, es o fizet, az teljesen rendben. Regimodibb gondolkodas szerint nem is megalazo veled szemben, hogy nem oda-vissza hivjatok egymast.

De mint egy gyerek, hogy apu, vegyel nekem, meg ha a legertektelenebb dolog is, ez rosszul jon ki.

febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Utoljára gyerekkoromban mondtam ilyet közeli, rokon felnőttnek, hogy szeretnék egy kis édességet, kérlek, vegyél nekem.
febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem randin tök természetes, ha a másik meghív egy kávéra meg ilyesmi, emiatt nem érzem kellemetlenül magam, de bakker a SPAR-ban nem vele fizettetem a szarjaim😂 Esetleg ha magától levesz valamit, az oké, de amit meglátok és megkívánok, azt elveszem magamnak és kifizetem.

Komoly kapcsolatban meg már nyilván lehet az, hogy fizeti valaki az egész vásárlást, de ez a “találkoztunk már” nem ilyen kapcsolatra utal.

febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Megállsz a bolt kirakata előtt és megkérdezed a randipartneredet, venne-e neked télifagyit?

Ugye nem?

Nálad nincs pénz amúgy?

febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!