Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha az első randin úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha az első randin úgy találkozunk, hogy valami parkban, majd utána elmegyünk az egyikőnk lakásába?

Figyelt kérdés
De persze megbeszéljük előtte, hogy ez nem jelenti azt, hogy rögtön szex lesz belőle.

febr. 24. 11:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az lenne, nem is lennék hajlandó elmenni.
febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván szex lesz belőle
febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen.
febr. 24. 11:19
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem gáz. Igaz, nem tizenéves vagyok már. Amúgy is szívesebben vagyok valami csendes helyen.
febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
38%
#1 és ha hajléktalan és a lakása az maga a hősök tere? Oda se mennél?
febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz szex mi?🤣
febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Csak nem feltétlen!

Nincs kizárva, de nem az a cél.

febr. 24. 11:26
 8/30 anonim ***** válasza:
39%
#5 egy pincében?
febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezed? Mert szerinted gáz. Találjatok ki mást.

Első randi. Lehet, hogy 5 perc múlva nem is fogjátok érdekelni egymást.Holnap is lesz nap. Türelem. Majd kialakul.

febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%
Az a gáz inkább hogy első randin benne lennél, nem erről kellene szólnia, remélem jól pofára esel.
febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!