Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szülők,hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők,hogy reagálnátok arra,ha a 18 éves lányotok egy 37 éves férfival randizgatna?

Figyelt kérdés

febr. 24. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Te vagy az a lány? Vagy a 37 éves férfi vagy?
febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok szülő, de ha majd lesz lányom, mi nevelni is fogjuk. Szóval nem hiszem, hogy ilyen eszébe jutna.
febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Elmagyaráznám neki, hogy ez miért beteges, de végül is ő dönt, kivel randizik. De nekem nem lenne ilyen lányom, mert szeretetben igyekeznénk nevelni, jó körülmények között, hogy se apakomplexusa ne legyen, de a normális egzisztencia miatt se essen hasra egy idős férfitól.
febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Elmondanám neki, hogy túl nagy a korkülönbség, gondolja át, hogy biztos jó lesz-e ez így évekkel később is még, aztán békén hagynám.

Ő élete, felnőttnek számít, rendelkezzen vele.

Ha kell neki a pofon az élettől, akkor legalább majd tanul belőle.

Ha meg nem lesz csattanó, legalább nem bánnám meg.

Nincs lányom amúgy.

febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Apja elintézné biztos.
febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5#

"Apja elintézné biztos."


Saját lányát?Milyen agresszív egy vadállat az.

febr. 24. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Ez se nagyon nevelés kérdése...hiába áltatjátok magatok.

Nem örülnék, elmondanám a véleményem, de nem tudnék tenni ellene.

febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

6

Nem a saját lányát, hanem lekoptatná a pasit.

febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem ítélkeznék, de leülnék vele megbeszélni ennek a veszélyeit, hogy mekkora különbségek vannak az erőviszonyok között stb... De mást nem tehetnék, legfeljebb elvinném pszichológushoz mert az apakomplexus nem magától alakul ki, de magamon tapasztaltam, hogy ezt nem lehet elnyomni... Viszont ha lelkileg kiegyensúlyozottabb lesz, már nincs szüksége rá hogy ilyen dinamikájú kapcsolatot létesítsen. Szóval csak segíteném ahol tudnám. Ha véletlen jól működik neki ez a kapcsolat akkor meg annak örülnék.
febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Az én szüleim közt 3 év korkülönbség van.Engem világ életemben a nálam jóval idősebbek vonzottak csak.Ilyen idős koromban +5-6-8 évet láttam ideálisank kapcsolatra, most így 29 évesen nekem már 15 év is beleférne.

Semmi köze ennek a neveléshez meg a szülői mintához.Mit nevelsz a gyerekeden?Nem tudod kinevelni belőle, hogy mihez vonzódjon.

febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!