Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudathatnám vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudathatnám vele, hogy ez nekem túl gyors anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én 27/N vagyok és elkezdtem ismerkedni egy nálam 11 évvel idősebb iraki pasival, akiről megtudtam, hogy van egy fia (jövőre lesz 18 éves) aki vele él (ami alapjáraton engem nem zavar). Viszont még össze sem jöttünk, de már megemlítette, hogy szívesen összeházasodna velem, meg amikor találkozunk, mindig hoz nekem ajándékot és emiatt is kicsit rosszul érzem magam.

Illetve szoktam kérdezgetni az előző kapcsolatáról, de sosem beszél róla, szóval arra sem kaptam választ, hogy a fia hogyhogy vele él.

Minden esetre kicsit túl nyomulósnak érzem, de nem szeretném, ha emiatt megharagudna.


febr. 24. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
megmondod neki így ahogy ide ki írtad?
febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez azért nem szerelmi okból van egyelőre részéről sem.

Megmondhatod neki, hogy előbb szeretnéd, ha kialakulna egy szerelmi kapcsolat, mert nem vagy rászorulva, hogy más okból férjhez menj.

Meg hogy dolgozol-e, ő dolgozik-e, milyen elfoglaltságotok van, az sem mindegy.

Ha ő úgy gondolja, hogy egész nap ráértek mindketten a párkapcsolatra, lehet, eldozírozza az együtt tölthető időt és a tempót.

febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Iránival nem tudom minek teszed magad komolyan. Miért nem jó svéd, vagy amerikai, magyar???
febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a kérdező majd megváltoztatja.Ezt gondolja

Ami lesz felcsinálja párszor megveri aztán kb 2 év és kuka

Gratulálok hozzá

febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezt az arab (perzsa) fetist sosem ertettem. Inkabb fejlodnod kene, ha nemigazan probalkoznak nalad, mint a szep szavaknak bedolni egy muszlim hazudozonak. Ezek nem szoktak sikersztorik lenni.
febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Egyik exem lelépett egy iraqi itt sportoló fickóval, míg itt éltek megvolt a mézesmadzag rendesen, aztán kiutaztak “családlátogatóba”, kint a második napon elvették minden iratát, és konkrétan közölték vele, hogy többet nem jön haza…

Szerencséjére egy figyelmetlen pillanatban 3nap múlva hozzájutott az útleveléhez és tepert is a nagykövetségre, ahol segítettek neki hazajutni… sokkal rosszabbul is elsülhetett volna a dolog…

febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj kérdező, hogy egy teljesen más kultúráról beszélünk egy arab esetében. Összeegyeztethetetlen az Európai kultúrkörrel a közel keleti arab, muszlim kultúrkör. Teljesen más. Most nem azokat az arabokat mondom, akik már szinte itt születtek, tehát avagy az apjuk vagy az anyjuk arab, és már születése óta itt él mondjuk Magyarországon, mert az más, de aki a muszlim kultúrkörbe születik és nő fel, az nem tud beilleszkedni egy keresztény kultúrkörbe.

Gondolj bele, hogy még a cigányokkal is mennyi baj van, és egyrészt éppen azért, mert ők sem az Európai kultúrkörbe tartoznak eredetileg. Ugye tudjuk honnan származnak, mert ugyan nem arabok, de szintén a keleti világból jönnek, nem tudják a kultúrájukat maguk mögött hagyni, lehetetlen.

Ez olyan, mintha te keresztény emberként bekerülnél egy arab világba, nem tudnád megszokni, legalábbis hosszútávon nem működne, és nem is csoda.

febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 2 barátnőm volt, de bármikor mondtam hogy álljunk meg egy pillanatra, mert ez gyors, akkor jól le lettem nézve a pcsába.


Szóval óvatosan, de hogy kerül ismerkedés közelbe ilyen fiatal fiú hozzád?

Kúrás ügyileg csakis.

febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, komoly szövegértelmezési problémáid vannak.
febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mindig hoz nekem ajándékot és emiatt is kicsit rosszul érzem magam"

Akkor ne fogadj el ajándékokat. Különben azt hiheti, hogy mindenben benne vagy, csak még egy kicsit kéreted magad.

febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!