Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez ma normálisnak számít már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ma normálisnak számít már?

Figyelt kérdés

Randzigatok mostanában egy lánnyal, minden szép és jó vele, kivéve azt, h tegnap megtudtam, mással is ismerkedik mellettem. Nem járunk, tehát hivatalosan szabad ember, de nekem ez akkor is rosszul esik. Én ha ismerkedek akkor mindig csak az adott nőre koncentrálok, nem futtatok több szálat.

Ez ma már normális, hogy egyszerre több emberrel randizik az egyén? Vagy én vagyok maradi?


febr. 25. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy maradi kisfiam. Majd kiutod a masik szalat biztosan. Nem is biztos,h van masik szal nala.
febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Én ezt úgy szoktam, hogy ha esetleg egy időszakban több lánnyal is ismerkedek(online/offline), ami csak beszélgetés, addig lehet több szál. Amint van egy olyan randi ami "sikeresen" zárul (ez a lesz folytatástól a vegasban megházasodunkig bármi lehet), onnantól a többieknél lezárom az ismerkedést.
febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is gáz az, amikor valakivel aktívan randizgat az ember de mellette mással is. Én ezt mindig letisztaztam az aktuális randi partnerrel, hogy amíg mi ismerkedünk, ne legyen más a képben. Ebből sosem volt fond, egyet értettek ebben.

Ha mégis van, akkor maximum addig, amíg az egyikkel nem lesz mondjuk csok. Akkor már illene letisztazni a dolgokat. LEGKÉSŐBB.

febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem ez a normális, de manapság kb kivétel nélkül mindenki ezt csinálja sajnos. Van aki akkor is, mikor már szex is volt, és ha ezért szólnak neki, még fel van háborodva. Tisztázd le az elején, hogy te mit szeretnél, ha a csaj nem olyan, érdemes hagyni, mert ez téged nagyon fog zavarni.
febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!