Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meggondolta magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Randiztunk kétszer, de én egy kis időt kértem, mert úgy éreztem ahhoz hogy 100% benne legyek egy kapcsolatban és nyitott legyek rá, magamban pár dolgot helyre kell tennem. Megbeszéltük ezt. Hagyott teret, időt. Néha online beszéltünk. Majd egyszer felmerült hogy nyitott lennék e újra randizni, mire megbeszéltük hogy jót tett nekem az idő és igen szeretném folytatni mert hiányzik. Azóta csak akkor beszélgetünk ha én írok rá, akkor viszont mintha mi sem történt volna, alig bírjuk abbahagyni. DE magától nem keres. Elengedte a velem való dolgot?
febr. 25. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Tudod,van buszkeseg.
febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kíváncsi arra mennyire gondolod vele komolyan az ismerkedést.
febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!