Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mennyi idő alatt tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi idő alatt tudtok randipartnert szerezni?

Figyelt kérdés
febr. 26. 19:07
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
27%

1 perc alatt tudnak.


Húgomra folyamatosan írogatnak a pasik. Csak válogat.

febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
10%
igazából még egy csúnyább nő is bármikor kaphat férfit,ha jól néz ki...még a carját is megeszik a férfiak...
febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
27%
csak akkor nem értem,mért nem vallják be hogy a párkapcsolati piac a lányoknak,nőknek kedvez
febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
2-csunyabb is, ha jól néz ki? 😁😁
febr. 26. 19:22
 5/54 anonim ***** válasza:
80%

Ja, ha a randi partner egy dugni akaró lúzert jelent, akkor igen. Normális férfit már nem olyan könnyen.


Azért találnak a nők könnyen randi partnert, mert a farkatok után menő igénytelen állatok vagytok, akiket semmi nem érdekel, csak valaki belemártsák. Köszi, de ilyenekkel nem akarunk találkozni.

febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
19%

#3


Azért, mert ők nem értik a férfiak problémáit.

Pl. Húgomat kb. 14 éves korától fel akarják szedni a pasik. Ő nem igazán tudja, milyen érzés az, hogy nem kell senkinek.

Neki olyan problémája lehet, hogy egy rakás pasinak kell, csak azok között nem biztos hogy van neki megfelelő.

Egy nő tehát nem érzi át egy férfi nehézségeit. Nem tudja, hogy milyen az, amikor hónapokig/évekig nincs szex. Amikor 0 udvarló van. Nem tudja, milyen kényelmetlen némelyeknek megszólítani a másikat stb.

A nő azt hiszi, hogy az ő gondja a legnagyobb.


#1 voltam.

febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
88%

"még egy csúnyább nő is bármikor kaphat férfit,ha jól néz ki."


Megint egy gyöngyszem incikék agytalanságaiból.

febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
60%
Akkor nagy lúzerek lehettek. ROkon, ismerős körben a 20-25 közötti srácok sorban szedik fel a csajokat. Leginkább mindegyiknek van, kinek régóta, kinek új.
febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
15%

#7


Ez nem incel agyatlanság, hanem tény. A férfiak annyira ki vannak éhezve szexuálisan, hogy a csúnyácska nőket is megdugják.


Én is dugtam csúnyácska nővel (itt ismerkedtem meg vele), én voltam zsinórban a 7. szexuális partnere.


#1 voltam.

febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
28%
nekem azt nemondja senki,hogy ha egy lányra rá ír 100 férfi,mind a száz egy csak bacni akaró érzelmek nélküli állat?mert ezt nem hiszem el
febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!