Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan gondolkodnak a válófélb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gondolkodnak a válófélben lévő férfiak?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha ismerős vagy a témában segíts, mert nekem ez még új terület.


Megismerkedtem egy férfival, épp válnak. Már egyedül él, a gyerekek 2hetente vannak hétvégén nála, illetve a szerdai nap még az övé. A felesége megcsalta, kapott még lehetőséget, de nem élt vele, szóval valószínű, hogy már nincs visszaút. Január óta él a srác egyedül, igazándiból egy társkeresőn találkoztunk, amikor megtudtam, hogy válik, nem örültem neki... Aztán kiderült, hogy egy közös ismerünk van, aki történetesen az én nagyon jó barátnőm, akit egyből kifaggattam. Azt mondta, hogy meg fogom bánni, ha nem randizok a sráccal, mondjuk a válásról ő nem tudott, meg is lepte.

Kétszer randiztunk, hozott virágot, tényleg nagyon kedves volt, leste minden szavam, nem volt tolakodó.

Nagyjából 2 hét beszélgetés és randi után kaptam tőle egy nagyon édes üzenetet, melyben leírja, hogy nagyon szeretne megcsókolni már. Ezután találkoztunk, és megtörtént az is. Nem ennyire félős, csak hosszú ideje nem randizott.

Mindhárom randi publikus helyen volt, szóval nem hinném, hogy sunyiban csinálná, őszinte pasinak érzem őt.

Tegnap először aludtunk együtt, felmentem hozzá. Nagyon jó volt, kéz a kézben aludtunk el, a szex is működik. Nagyon kedves volt, mert vásárolt pár olyan dolgot, amit tudta, hogy szeretek, törölközőt készített ki, egész nap írogatta, hogy nagyon vár már.

Most egy hétig nem látom, mert a munkája elszólította, de egész nap kontaktoltunk. Boldogan írta, hogy hamarabb haza tud jönni, és egyből szeretne velem találkozni majd, ezek mind-mind olyan jól esnek. Bár egyelőre meglehetősen szexuális tartalmúak az üzeneteink a tegnapi nap óta, picit attól is félek, hogy benneragadtunk ebben.

DE... ott van a de... hogyan kell egy ilyen kapcsolatban viselkedni? Hogy kell haladni? Mi a sorrend? Mire számíthatok? Ő azt mondja, kizárt, hogy a feleségét visszafogadná, de azért persze, hogy félek ettől is. Nem publikus még a válása, a legjobb barátja tudja csak, meg én, és mostmár a barátnőm is. Elmondtam neki, nem volt ebből gond, hogy elmondtam, tudja, hogy csak róla érdeklődtem, mert el sem akartam menni az első randira, ugye...

Mik ennek a kapcsolatnak a mérföldkövei? Mikor kellene, hogy esetleg bemutasson majd a gyerekeinek, ha odáig jutunk (4 és 7 évesek)? Minden tippet, tanácsot elfogadok, csak hogy nehogy elrontsak valamit.

Nagyon köszönöm, ha normális hangnemben próbáltok valós, építő tanácsot adni.


febr. 26. 22:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent, hogy válófélben van?

Mikor adták be a válást? Volt-e már tárgyalás?

febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Majd mondok mást is, ha már ezt tudom.
febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, tehát a férfi szemszögéből nézem a dolgokat. A gyerekeknek csak hónapok múlva mutatnám be a barátnőmet. Kb. akkor, amikor már érzem, hogy jó eséllyel hosszú távon is működni fog a kapcsolat.

Arra készülj fel, hogy onnantól a volt feleség kígyót-békát fog rád kiáltani és a gyerekeket is próbálja ellened hangolni. Ott lesz kulcsszerepe az apának, hogy ezt tudja-e ellensúlyozni.

Attól viszont ne tarts, hogy visszafogadja a volt feleségét.

febr. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

A feleségét valószínűleg nem fogja vissza fogadni már, erre elég kevés az esély.

Szerintem egyszerűen ne tapadj rá. Ne azokra a napokra tervezz közös programot amikor a gyerekeivel van, és végképp ne sértődj meg ha a gyerekei miatt lemond programot.

Egy dolgot nem árt megjegyezni, egy ilyen kapcsolatban ha a férfi normális apa, számára mindig a gyerekei lesznek az elsők és nem te. Az, hogy mikor fog bemutatni azt nem tudom, mindenki másképp gondolja.

Ha azt akarod, hogy jól működjön akkor ezeket a dolgokkal együtt kell éln. Hogy 2 hetente a gyerekek ott vannak vele, lehetséges, hogy a gyerekek nem lesznek könnyen elfogadóak veled. A volt feleség kavarni és bunkózni fog.

Nyilván ez a két dolog nem biztos, de általánosságban ezek vannak.


Ha ezeket a dolgokat el tudod fogadni, hogy a párodnak nem te leszel az első akkor jól működhet. Ha nem akkor nem. Mert előbb utóbb sértődés lesz.

Ráadásul most az elején a szex biztosan nagyon jó, de ez a köd viszonylag hamar elmúlik.

febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Bár egyelőre meglehetősen szexuális tartalmúak az üzeneteink a tegnapi nap óta, picit attól is félek, hogy benneragadtunk ebben.


Nyilván a kezdeti izgalom hatására, mint a nyulak. Ilyen ez, a kapcsolatok elején.


Hogy mikor mutat be a gyerekeknk, majd ő eldönti. És igen, a felesége el fog hordani mindennek. Tapasztalat. Pedig az én férjem exnője akkor már hónapok óta együtt élt egy hapsival, akit odavitt a házukba a gyerekekhez, férjem egyedül albérletben, de ahogy kiderült, hogy vagyok, én lettem a pesti krva meg a retkes:) És ez így van azóta is, immár 5 éve.


Szerintem bízd rá magad a srácra.

febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Sziasztok! De jó, hogy ilyen segítőkészek vagytok! Köszönöm!!! Ezek hasznos tanácsok!

Az az előzmény, hogy én egy bántalmazó kapcsolatból jövök, sok hónapnyi pszichológus, pszichiáter... lovebombing az elején, így nekem ez a lassabb, óvatosabb tempó még nagyon fura, az exem lehozta nekem a csillagokat is, hogy megszerezzen (és utána tönkretegyen). A dokim fel is hívta a figyelmemet rá, hogy nem fognak úgy kezdődni a kapcsolataim, ahogy az eddigi, de épp ez lenne a jó. És most úgy érzem, hogy jó minden, hogy ez az igazi út, bár néha nagyon elbizonytalanodok.

Két sérült ember vagyunk, bár szerintem mind a ketten elég biztos alapzaton, nekem pl. azt mondták a szakemberek, hogy már "kész" vagyok.

Viszont annyira szűz terület nekem az ismerkedés, mert a múlt szerintem azért kísérteni fog. Ez sajnos a batyu, amit ebbe hoztam. Neki meg ugye a válás, hogy az álmait egy tollvonással tette az a nő tönkre, akit szeretett.

Nagyon józannak érzem a srácot, felelősségteljes állása van, jól látja a dolgokat, de nyilván belül még vérzik.

Emiatt is mondtam neki az elején, hogy neki még élnie kellene, tapasztalnia, hiszen nagyon fiatalok voltak még, szerintem a feleségnek a srác volt az első. De ahogy érzem, a srácnak sem volt sok tapasztalata a nőkkel.

A barátnőm elvált, mozaikcsaládban él jelenleg is, neki csupa jó tapasztalatai vannak a férje révén, de az új párja révén nem, ott a feleség és a gyerekek is kavarnak. A gyerekek most, egy év után kezdenek néha szelídülni, látom, mekkora harcokat vív sajnos.


#1. Még nem mertem ezt megkérdezni tőle. Úgy vagyok, hogy nem faggatom, mert érzem, hogy ez neki most jó nagy fullánk még, csak azt tudom, amit elmondott nekem. Ő annyit mondott, hogy válnak, elköltözött januárban, november óta nem volt semmi közte és a feleség közt (szexuálisan), így most emiatt örül nekem, sőt mondta, hogy 14 év alatt nem volt ennyire felszabadult és jó neki, szóval ez most egy jó pont talán nekem. Egyelőre hagyni akarom kibontakozni, örülni annak, hogy most tapasztalhat, nem akarom nyaggatni. Nekem is jó persze, csak kezdem azt érezni, hogy megijedtem, hogy ezt az idillt el kell majd esetleg engednem amiatt, de persze nagyon benne van még minden a pakliban, hogy egyszercsak elém áll és meg fogja mondani, hogy valami nem működik.

febr. 27. 09:30
 7/45 A kérdező kommentje:
Ó, és még lesz egy csavar: a felesége legjobb barátnője -mint kiderült- az én unokatestvérem, akivel jó a kapcsolatom.
febr. 27. 09:32
 8/45 anonim ***** válasza:

Egyelőre hagyni akarom kibontakozni, örülni annak, hogy most tapasztalhat, nem akarom nyaggatni.


Igen, ennyit tudsz tenni.

Miért állna eléd, hogy valami nem működik? Ne vetíts előre tragédiákat olyan kapcsolatban, ahol teljesen jól haladtok. Ne emészd magad, mert nincs miért. Hagyd rá az irányítást és élvezd.

febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy meg ezekkel a barátnő - unokatesó dolgokkal ne kavarj. Mert ez előbb utóbb ki derül és te fogsz rosszul kijönni belőle.


Amúgy ezek után amit leírtál, azért nem venném biztosra ezt a kapcsolatot. Kb egy hónapja költözött el otthonról, de már benne van egy "kapcsolatban". Amúgy persze, hogy felszabadult. Bárki lehetne mellette felszabadult lenne. Nincsenek gyerekek egész nap mellette akik leszívják az energiát, nincs az asszony aki basztatja. Egyedül van, téged megkettyint.

Aztán ha rá jön arra, hogy rohadt üres így az élete, vissza fog menni a feleségéhez.

febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
#9: pont ettől félek...
febr. 27. 10:28
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!