Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alábbiak közül te melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak közül te melyik extra-mextra randinak örülnél a legjobban?

Figyelt kérdés
febr. 27. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Wellness hétvége, 1-2 éjszaka egy szaunás-medencés hotelben, reggelivel és vacsival.
Erdei kulipintyós hosszúhétvége, 2-3 éjszaka, egy kis séta/túra, esetleg kandalló, és offline idő.
Utazás egy európai városba, repülővel, 3-4 éjszaka, és beleszólhatsz melyik város vonz a legjobban. De ez a randi nem lenne ingyen, bele kéne adnod.
29 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A 3-asra szavaztam, de túl korán, a randi szón átsiklott a szemem.


A párommal így utazgatunk, Európán belül felesben. Randira idegennel egyik sem.

febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem baj, akkor attól még mondhatod, hogy neked az a legszimpibb opció.
febr. 27. 13:23
 3/16 A kérdező kommentje:
De amúgy csak akkor lenne idegennel, ha 1. randi, nem írtam hogy 1. randi. Én se mennék ilyen idegennel ilyen randira, első alkalmakkor jobb sokat beszélgetni, persze kellemes környezetben, de nem összezárva.
febr. 27. 13:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezeknek így sorban, utána megint másfelé a túrázós 2-3 napos. De ilyenekre nagyon ritkán van idő.
febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Beleszólhatok...? Oh. Nem is reménykedtem ilyenben. Azt hittem, a férjem berak a bőröndbe és visz, ahová kedve tartja.
febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem baj, akkor attól még mondhatod, hogy neked az a legszimpibb opció."


Randiként nem szimpatikus egyik sem. Kapcsolatban igen, de én nem vagyok "extra-mextra", én sikíttok és rúgkapálok, ha el akarnak vinni randin akárhova.

febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

"extra-mextra randi"


Mivel nem randizom 12 éves lányokkal, (ilyen gügyögve beszélni már 13 évesen is ciki) számomra egyik opció sem releváns.

febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na, megjöttek a kötekedők.
febr. 27. 13:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7. Te még keresed a színvonalat a gyk-n? :D
febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A Welnes sose érdekelt.
febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!