Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy Boszniai sráccal veszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Boszniai sráccal veszélyes találkoznom? 21/L

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy tolem 3 evvel idosebb boszniai sráccal. Nagyon értelmes intelligens, vegtelenul kedves es tisztelettudo. Egyebkent muszlim, de abszolut nem gyakoroljak es nem is tartjak magukat a szokasokhoz. Azt hittem, hogy nem lesz belole semmi komoly, viszont hetvegen egy baratjaval Budapestre jonnek. Azt szerette volna, hogy menjek fel Pestre Pecsrol, hogy talalkozhassunk. Ebbe nem mentem bele, mert nekem Pest attol fuggetlenul idegen szint mint a srác. (Egyebkent angolul kommunikalunk) De o feldobta azt az otletet, hogy lejonne Pecsre hozzam.

Ez mind szep es jo, es tok jo lenne talalkozni vele, csak rendkivul tartok tole, nem eloitelet, de mint no es mint mas kulturabol jon, es nem is evek ota beszelgetunk..

Szerintetek nincs mitol tartanom? Vagy inkabb hagyjam? De olyan nehezen utasitom el, hiszen miattam jon Sarajevobol egeszen idáig.. Meg hát nagyon vonzó, nagyon tetszik is. De nem kockaztatnek. Meg nyilvan hosszutavban gondolkodok, de eleg nehezen kivitelezheto. Mas velemenyere tapasztalataira is kivancsi vagyok. Kerlek a banton mellozzetek, en sem vagyok idiota teljesen na

koszi elore is <3


márc. 7. 10:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja es, azt mondja, hogy ha felek jojjek egy barattal. De nyilvan nem fogok illetve nem is er ra senki
márc. 7. 10:46
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha félsz semmi értelme, bár egyébként se ha Szarajevói, nagyon mesze van tőled.
márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal Sarajevóhoz közelebb van Pécs, mint Budapest.

Hazafelé nézzen be Pécsre egy órára, találkozzatok nyilvános helyen.

márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"miattam jon Sarajevobol egeszen idáig.."

Tessék? Néztél te már térképet?

Pestre megy a hétvégén bulizni.

Semmi nem rólad szól, bocs.

márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy meg akarna fektetni?


"Meg nyilvan hosszutavban gondolkodok, de eleg nehezen kivitelezheto." - Így meg aztán nem sok értelme lenne az egésznek.

márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyesnek éppen nem veszélyes, de ilyen távoli emberrel valószínűleg nem lesz belőle semmi komoly.
márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy kozelebb van. Ezért is akar inkabb o jonni Pecsre. Csak meg is csak van bennem egy felsz. Nem azert mert elrabol, hanem megiscsak. Ertheto
márc. 7. 11:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen találkozni 1-2 órára biztonságos. Ott találkoztok, azután hazamész. Ismerkedtek, beszélgettek. Te ismered a helyet, beszélj meg vele vmit egy kellemes helyre, ahol nyugodtan lehet beszélgetni. Jó, ha hozzád közel van a hely, de semmiképp se hívd el vagy vitesd magad haza.
márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Túl sokat különböztök, szerintem semmi értelme.

Hiába nem muszlimnak vallja magát, de benne van a jellem

márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noren1989 ***** válasza:
66%

Szerintem te az egykörös lànyka leszel neki.


Felmerül a kérdés, h ezért hàzhoz is mész?

márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!