Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb két hónapja elkezdtem beszélgetni egy közösségi oldalon. Nagyon jó minden, az elejétől kezdve nagy összhang van. Rengeteget beszélgetünk a mai napig is hívásban. Egyre jobban halad ez előre. Viszont messze vagyunk, ő is másik országban dolgozik és én is. Így nem egyszerű csak úgy összehozni valamit. De nagyon komoly szándékaink vannak, nagyon szeretnénk egymással lenni a jövőben.

De van egy baj, ezért nem tudom mit csináljak. Ő már nagyon akart volna találkozni, mindig mondja hogy nem rajta múlik, ő nagyon komolyan gondolja ezt az egészet. Az a helyzet, hogy én nem mostanában szeretnék vele találkozni. Vannak terveim a külsőmmel kapcsolatban is, és még most nem vagyok olyan amilyen lenni szeretnék… A legjobbat akarom magamból kihozni, nagyon szeretnék orrplasztikát. Ez most így kívülről biztos hülyeség meg vicces hogy ezért hátráltatnám inkább, de nekem ez nagyon fontos. Úgy leszek teljes, úgy leszek megelégedve magammal és megjönne az önbizalmam teljes mértékben.

Küldtem már neki képeket magamról természetesen, de ugye előnyös képeket amin nem szembetűnő az orrom. Tetszek neki így most jól érzem magam, látom azt hogy pozitív neki minden velem kapcsolatban. És nem mernék vele találkozni így addig, mert félek hogyha élőben meglát már nem tetszenék neki és hagyna mindent velem. Nem akarom átélni ezt az elutasítást.

De az a baj, hogy vagy félév múlva tudok elmenni orrplasztikára, mert majd akkor állok úgy hogy tudom finanszírozni. Addig meg gyűjtök rá. Szóval ez nem kevés időt vesz igénybe. Addig meg el akarom húzni vele a találkozót de nem tudom, hogy sikerül-e. Ő már most is nagyon találkozna velem, meg ő nem szeretné húzni az időt. Ezért valszínűleg ha beleun ebbe a várakozásba, meg fogja velem szakítani a kapcsolatot. Olyan nehéz most ez a helyzet, nagyon rossz nekem hogy húznom kell és ebből csak sok idő múlva lehet valami, rossz belegondolni is, hogy erre kényszerülök rá.

Ha meg tényleg megunja ezt hogy ennek így nincs értelme és nem tartunk előre, el fogom veszíteni. De úgy vagyok vele, hogy inkább így veszítsem el, mint úgy hogy tényleg ha elmegyek vele találkozni látnám rajta hogy nem jövök be és elutasítana. Ezt mindenképp el akarom kerülni.

De nem tudom tényleg mit lehetne ezzel tenni. Nem tudom gyorsabban összehozni ezt az orrplasztikát, ez időigényes.

Jelenleg próbálom elhúzni ezt és reménykedni benne hogy sikerül valahogy aztán tudnék vele találkozni és minden jól működne.

Ti mit tennétek?



márc. 7. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az sem biztos, hogy a való életben bejöttök majd egymásnak.

Viszont ha igen,akkor pont hem fogja érdekelni az orrod.

Szóval mielőbb találkozz vele.

márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, majd megunja, hogy várni kell rád és lepattint.
márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is: buta picsa vagy.


Másodszor: Legalább ezt amit itt összehordtál mond el neki, hogy orrműtétet akarsz, és ha ez megtörtént csak azután szeretnéd vele a személyes találkozót.


Harmadszor: És mi lesz akkor ha nem lesz szép a műtét eredménye. Na akkor mi van?


Négy: hercegnő…

márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Grizesteszta ***** válasza:
100%

Gondolkodj fordított felállásban! Te várnál a találkozással fél évet úgy, hogy igazából nem tudod, hogy mi az oka a másik húzódozásának? Szerintem nem, és hidd el: ő se fog.

Javaslom, hogy szépen meséld el neki, hogy te szeretnél fél évet várni, mert orrplasztika, de ha ő nem akarja kivárni ezt az időt, akkor egye fene, de értse meg, hogy te zavarban leszel. Ő meg vagy vigyorogni fog és azt mondja, hogy gyönyörű vagy, de ha akarod a plasztikát, akkor majd ápol közben vagy azt mondja, hogy bocs, de ez semmilyen orral nem OK, személyesen nem mozgatsz meg benne semmit.

Az a gond szerintem, hogy Te már veszettül beleélted magad ebbe a dologba, de lehet, hogy személyesen pont neked nem fog bejönni. Hát akkor meg miért lopnál el fél évet mindkettőtöktől?

márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sehol nem érdekelne olyan aki valahogy 1000 km-ekre keres nőket..
márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rabolnám a másik idejét a helyedben. Elárulom, az orrplasztika rosszul is elsülhet, nem egy ilyen esetről tudok sajnos, és korrekció szükséges. Korrekcióhoz meg fél évet alsó hangon várni kell, hogy regenerálódjon az orrnyálkahártya, de van hogy egy évet is.

Na, akkor mit csinálsz, szólsz neki, hogy bocsi, még fél évig nem találkozunk? Ő ez idő alatt lehet már rég boldog lenne mással. Ne szórakozz vele!

márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet bármit is komolyan gondolni és közös jövőt tervezni valakivel, akivel soha nem találkoztál? Mi értelme olyan emberrel ismerkedni, aki másik országban él? Nettó időpocsékolás az egész.


Az orrplasztika pedig egy teljesen külön kérdés. Sokszor nem sikerül, de jó esetben is 1-2 év, mire teljesen meggyógyul és eléri a végleges formáját. Hetekig véraláfutásos lesz az arcod, hónapokig meg lesz dagadva az orrod, főleg, ha el kell törni az orrcsontodat. Ha a füledből kell porcot venni, vagy a bordádból csontot, az is kegyetlenül fáj utána és sokáig gyógyul.

márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szoloknak: légy őszinte.
márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem csinálnád ezt és rájövök, hogy nem vagy hozzám öszinte, valamilyen okból kitologatod a személyes találkozást, húzod az idömet, akkor hidd el, hogy az orrod lenne a legkisebb problémád. Egyszerüen nem tudnék benned tovább megbízni, ha már az elején is szórakozol velem.


Ugyanilyen helyzet van egyébként nálam is, másfél éve írogatok egy sráccal, de nálunk ez munkakapcsolatból alakult ki privát beszélgetéssé. Nagyon jól megértjük egymást, igazán bizalmas dolgokat is megosztunk egymással, küldözgetjük a fotókat, de élöben még soha nem találkoztunk. Mind a ketten nagyon örülnénk már egy találkozásnak, és ha összejönne, hidd el, hogy lesz.rnám, hogy milyen formájú az orra.

Egyrészt ezt te teljesen túlértékeled, másrészt fogalmad sincs, hogy valóban meglenne-e a kémia személyes találkozáskor. Ahogy te is jó szögböl fotózol, hogy az orrod ne látsszon, úgy ö is folyamodhat hasonló trükkökhöz, hogy jó színben tüntesse fel magát, amíg lehet. Kár olyan emberrel jövöt tervezned, akit még csak nem is láttál.

márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!