Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a képeken szebb vagyok es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a képeken szebb vagyok es nem merek vele találkozni?

Figyelt kérdés

Ugy kezdtem online társkerezni amugy hogy csak csetelgetek jobbra balra, kapcsolat úgy nem is kell onnan mivel egyik se valo hozzám soha. De amig nincs az életből vagy lotto esélyekkel barátom..addig elbeszélgetek baekmsagokrol is gyakran kamuzok is mert annyira nem érdekel a másik.


Pl van egy laza srác akinek jó a szexkapcsi is(mivel ezt irtam is neki tőlem ne is várjon többet max havi pár alkalmas valamiben benne vagyok de amugy semmiben), neki pl azt kamuztam hogy ott lakok ahol ő(mivel más helység van kint az adatlapomon nehogy valamelyik exem vagy ismerős vagy kollega megtaláljon mivel ilyenekre van pelda nem győzöm tiltogatni is az ismerőseimet gyorsan mielőtt meglátna engem fent online társkeren), es szegenyke hónapok óta várja mikor találkozunk már, tervezem amugy utazni(amugy nem tudom hogy egy idegen városban hogyan jatszanám meg hogy a lakhelyem csak epp nem ismerek semmit de ez részletkérdés), csak utazásokra nincs pénzem..pedig felőlem mehetne az alkalmi vele egyébként.


De közben akadt egy két valaki a közelből is. Csetelgetek velük égbe világba mert miért ne, de egyiknek kutyája van és az az élete azert nem akarok tőle semmit(megint max alkalmit), a másiknak meg teljesen unalmas élete van hozzám képest, ami engem meg nagyon nem vonz, de attól még jó vele is csetelgetni(vagy jó lenne a laza kapcs is ebből nem is csjnálok titkokat), mivel kompetens férfi az sehol nincs, akitöl valóban akarnék is bármit is.

A képek rólam nem filteresek ugyan, de nem a reggeli fejem küldöm el pl. Vagy nem olyanokat amikor kócos vagyok vagy épp tehénnek érzem magam, hanem pl munkahelyit, amikor épp "sugárzom".


És már nem tudom hanyadjára írja a közeli is hogy találkozzunk. Igazábol szeretnék is vele találkozni(megint mert miért ne találkozzak inkompetensekkel, akik csak arra jók), csak félek igy a randitól, de írtam neki hogy ne várjon már topmodellt azt írta ő se egy mucho, ne tartsak.


De tartok. És húzom. Ilyenkor mi van, vagy mi lesz?



#1.randik előtt
márc. 9. 08:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jav amíg nincs barátom mindenkivel szívesen csetelgeten a társkeren baromságokról is és gyakran kamuzom is mert miért ne, pl lakhelyről.
márc. 9. 08:13
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A lakhelyről kamuzni szerintem butaság volt. Magaddal cseszel ki, mert utazgathatsz fel-le. Plusz azonnal levágós, hogy helyi vagy vagy nem. Legrosszabb esetben ha elhiszi, hogy helyi vagy és nem igazodsz ki akkor nagyon ostobának fognak hinni. Nem rosszból de van akinek nem áll fel egy buta nőre. ( Nem bántásból). Van olyan is aki meg kifejezettten arra bukik, sőt hallottam olyat is, hogy van olyan férfitársam aki a kifejezetten ronda nőket akarja rommá b@szni. Mint valami fétis. Ha egy pasas be akarja lógatni, nem a fejedet fogja nézni ne aggódj.
márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy találkozni a reggeli fejeddel mennél, kócosan?
márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, elég szar embernek tűnsz ahhoz, hogy ne is legyen normális párod. Szóval nyugodtan menj, szopd le mind a 3at.
márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A lakhelyről azért kamuzok mert nem akarom hogy ismerősöknek kidobjon a keresőbe de így is kidobhat kevesebb esellyel ugyan, de eselyes. Igy gyorsan tiltogatok is néha ha rákeresek a lakhelyem szerinti pasikra.

Ezert van alapból más lakhelyem kint. (De akik közel vannak és akarok vele csetlgetni es nem ismerős persze azoknak azzal kezdem hogy en is ott lakom ahol ő csak más van kint)


Meg sok esetben azért is tartom a kamut mert ugyse akarok semmit tőle sokszor ki is rakom hogy csak csetelgetni vagyok itt.(mivel soha egyszer se láttam még olyat aki kompetens lenne bármi másra is vagy hozzámvaló lenne.)

Csak épp azt nem gondoltam volna hogy túlmegyünk a cseten azzal aki messze van es több kell neki is meg nekem is tőle. Kialakult vmi kemiaszerű vágy bennem. A nem is tudom mitől. Tetszik a pasi megfogott cseten. Van esze is intelligens is minden félmondatomat is érti, teljesen elfogadja ha 1 hétig se írok soha nem hisztizik nincsenek játszmák, es valahogy boldogság lett vele a cset nekem(mivel ez baromi ritka aki képes igy ilyen szinten velem kommunikálni társkeren..)ez mellett külsőre tetszik is. És halálstabilan tart ki mellettem akkor is hónapokig van húzva néha nem írok 1 hetig se. Ő akkor is VAN ugyanúgy mindig nekem.

Megfogott valahogy az egész..


Igazábol magamat szívatom a kamukkal. De ezt álmomban se hittem volna hogy egy teljesen hozzám nem illő embert fogok akarni.(mert minden másban más valo hozzá, nem én)

Igazábol el is engedném mivel vannak itt a közelemben is hasonlo hozzám nem illők akik alkalmikra jók másra nem.

Csak megállt a dolog most annál hogyan találkozzak így.

márc. 9. 08:35
 6/12 A kérdező kommentje:
Jav: halálstabilan tart ki mellettem akkor is ha hónapokig is van minden húzva. Körülöttem van mindig mint a levegő. Akkor is épp lesz.rom nem is írkálok elvagyok a kisvilágomban is époen de utána úgy folytatjuk mindig mintha abba se lett volna hagyva.
márc. 9. 08:40
 7/12 A kérdező kommentje:
*HA épp
márc. 9. 08:45
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez nagyon gáz, hogy ennyire kötődst valakihez, akivel sose találkoztál. Nyugodj meg, a pasik is minden cart bekamuznak online, semmit se tudsz róla. Te csak egy képhez ragaszkodsz, amit magadban alakítottál ki róla.

Az is gáz, hogy eleve úgy kezdesz ismerkedni, hogy a személyes találkozó lehetősége ki van zárva, utána meg azon remegsz, hogy így tudsz személyesen találkozni. Ennek semmi értelme. Azt se tudod, hogy te mit akarsz, így persze, hogy nem is fogod megtalálni.

márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem kötődök. Hanem akarjuk egymást. Az nem kötődés.

Meg sztem nem is gáz. Meg igyekszem is másokra kivetíteni inkább, mivel felesleges is messze levőkkel foglalkozni.


Az gáz valóban, hogy nem merek randira elmenni, azzal aki közel van(a kutyás pasi) meg a másikkal még sikerül is húznom az úgy könnyebb mert nem forgunk nagyon a személyes körül(az unalmas életűvel).

Alkalmi jó lenne ennyit tudok csak hogy mit akarok, amíg nincs barátom. Az meg ki tudja mikor lesz egyáltalán. Mivel olyat az voltbarátok óta még nem láttam aki kéne.

márc. 9. 09:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést elolvasva, szerintem a legkisebb problémád a társkeresésnél, hogy képeken szebb vagy, mint élőben...

Ez az össze-vissza hazudozás sokkal kiábrándítóbb....

márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!