Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 8 évvel idősebb az már soknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 évvel idősebb az már soknak számít?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy buliban. Volt ott egy srác aki hát megtetszett. Ő nyáron lesz 31 én meg ősszel 23. Vannak közös ismerőseink, vagyis nekem az unokatestvérem akivel jóban van. Táncoltunk is együtt. Többször szemeztunk jó lehet csak véletlen volt.

Hallottam egy mondatát amikor az ismerősöm így mutatott be neki , és anyum is ott volt és azt mondta uhh akkor ovastosnak kell lennie. A végén volt egy zene amit nem ismertem és kérdezte hogy hányas születésű vagyok mondtam mennyi azt mondta olyan fiatal vagyok. Nem tudom ez gond lenne e neki. Nagyon megtetszett.. Nem tudom mikor fogunk megint talizni


márc. 9. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Van olyan nő, aki elmondása szerint sose jönne össze olyan faszival, aki legalább 10 évvel nem idősebb nála.
márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban már egyáltalán nem.
márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen valahogy jobban bejonnek az idősebbek. A velem egy idosek és a nálam egy két évvel idősebbek meg nagyon komolytalanok ( tisztelet a kivételnek)
márc. 9. 16:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj nem tudom mikor talalkozok vele legkozelebb
márc. 9. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:

A te korodban ideális, ha idősebb a férfi.

Aztán majd 20 év múlva az lesz az ideális, ha fiatalabb nálad a férfi :)

márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok. Sogorom es felesege kozott is ennyi van, iden 8 eve hogy egyutt vannak, 3 gyerekkel. Unokatesom meg a ferje kozott 9 ev van, 2 gyerekkel 9. evet tapossak.
márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Hogy lenne sok, 23 évesen pont jó egy 30 körüli férfi

Bár most 40 körül is 30 körüli férfival élek együtt, ez a korosztály kb. minden nőnek megfelel :)

márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pl most egy 18 éves lánnyal ismerkedek, én 28 vagyok. Elég nagy az összhang eddig, engem is meglepett.
márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból jobb is lehet,hogy pl. már nem a karrierjét építi,meg bulizgat,hanem komolyabb és hosszabb távú kapcsolatot keress
márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

dehogy sok.

rám írt egy 18 éves nő, bejöttem neki, én meg 26 voltam, simán belementem ismerkedésbe.

márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!