Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyek türelmes? Ez mit takar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek türelmes? Ez mit takar?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, "ismerkedek" egy férfival. Többször találkoztunk, jó volt minden, közeledett, bókolt, írt, keresett, minden alkalmat megragadott hogy a közelemben legyen. Érdeklődött felőlem, bármiről. Nagyon jól elvoltunk. Aztán pár napja lefeküdtünk egymással. Én is vágytam már rá. Jó volt neki is.

Ezzel egyidőben már mint amit elvágtak, egyre kevesebb az érdeklődés, egyszavas válaszok, azok is órák múlva. Panaszkodott hogy nehéz napjai voltak a munkahelyen, ez okê. Tegnap rákérdeztem hogy mi az oka a változásnak, hogy megkapta amit "akart"? Mondta hogy szó sincs ilyenről, legyek vele türelmes(ebb).

Ma nem dolgozik,de nem is nagyon érdeklődik. Néhány óránként pár szó.

Én nem kezdeményezem a beszélgetést ezek után...

Nem futok senki után.

Mi a véleményetek?


márc. 9. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy megkapta amit akart, most meg talonban tart. Ha nagyon érdeklenéd, keresne továbbra is "rendesen".
márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyakamat rá, hogy másokkal is ismerkedik, de még nem fektette le mindet, és reménykedik, hogy talál jobbat.

Amikor csak ímmel-ámmal irogat, azt breadcrumbing-nek hívják. Azt jelenti, hogy csak annyi kommunikáció "morzsát" szór feléd, hogy még éppen fent tartsa az érdeklődésedet. Ha nem talál jobbat, akkor ismét lesz ideje és kedve találkozgatni.

márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, leírták. Meg te is érzed. Megdugott, ez ennyi volt.
márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mintha uaz a fèrfi lenne, aki velem is ezt eljátszotta. Csak szexre kellettél, most épít le, sajnálom.:(
márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!