Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy irnatok vagy mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irnatok vagy mondanátok meg valakinek,ha úgy döntenétek,hogy még sem akartok vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
márc. 14. 01:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbben csak eltűnnek.


Eléggé gerinctelen.

márc. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Ghost
márc. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
"Ne haragudj, de rájöttem, hogy nem egymást keressük. Sok sikert kívánok, hogy olyan férfit/nőt találj, akit megérdemelsz. Szia."
márc. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk én ezt sosem értettem, hogy nem lehet ennyit tudni megírni. Ehhez külön diploma kell vagy mi?" Szia! Ne haragudj, de mégsem szeretnék találkozni veled, mert nem érzem, hogy összeillenénk vagy már másképp érzem, gondolom stb. Minden jót!" Ennyi. Még ez a szöveg is jó, de a 3.hsz. jobb.
márc. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit a hármas írt, írd azt. Szó nélkül eltűnni a legnagyobb bunkóság.
márc. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Írtam neki annyit írt hogy "oké" 🤣úgy tűnik,ennyire érdekelte ,szóval jól is döntöttem

Csak duma volt

márc. 14. 06:51
 7/16 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy szövegeket adott be,de a viselkedése egyáltalán nem tükrözte azt amit mesélt.

Ezért sem akartam belebonyolódni,mert vagy 3000alul vetkőzött lányt követ,de ő válogatós 🤣

márc. 14. 06:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6# Mondjuk én nő vagyok, de ha valaki le akarná velem zárni az ismerkedést, én sem pitiznék neki. Még hacrosszul is esne, azt mondanám hogy oké, ahogy gondolja. Szóval ezt ne kombináld túl, te le akartad zárni, ő nem erősködött. Te meg kaptad amit szerettél volna. :)
márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi mast irjon, minr hogy oké? Legalabb nem akar stalkolni, örülhetsz.
márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Végülis igaz
márc. 14. 07:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!