Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám kevésbé rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kevésbé rosszul érezni magam emiatt?

Figyelt kérdés

Még január elején megismerkedtem egy mexikói sráccal, aki elkezdte mesélni, hogy volt kint az USÁ-ban cserediákként és hogy mennyire jól érezte magát, ott tanult meg ennyire jól angolul. Mutogatott képeket arról az időszakáról, hogy mennyi barátot szerzett ott, illetve egy amerikai családnál volt ezidő alatt és hogy azóta is minden évben kimegy hozzájuk 1-2 hétre. A barátaival sokszor szoktak együtt zenélni, komolyabb elképzeléseik is vannak ezzel kapcsolatban.


Tervez engem meglátogatni április elején, de félek, hogy hamar rám fog unni, mivel míg ő mindig sokat tud mesélni arról, hogy a barátaival milyen zenén dolgoznak most, vagy amikor megy ki az amerikai családhoz, miket szoktak csinálni, addig én pincérnőként dolgozom sokszor össze-vissza beosztásban és én fele annyi érdekesebb dolgot nem tudok felmutatni.


márc. 14. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz neki, ha jól nézel ki. Egy szexi pincérnő mindenkit érdekel.
márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Oh, miért itthon nem találsz pasit? 😂

Nyugi kelleni fog neki így is a sunettid, ha már házhoz viszed neki 😂 A füstösek komálják a fehér, európai luvnyákat. Odakint az is presztízs ha valahol európai au-pair van, de európai nővel fog majd tudni villogni a haveroknak.

Ja amúgy meg ha annyira rajong érted akkor miért nem ő jön Mo-ra? Ha ekkora menő zenész akkor miért tőled várja, hogy kihögöd a pincérnői fizuból a repjegyet? Amúgy megsúgom, hiába búbolsz vele attól még nem kapsz zöldkártyát mivel a fószer nem US resident. Szóval tökmindegy milyen itthon a beosztásod, mert kint legálisan nem fogsz tudni melózni.

márc. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az jött le elsőre hogy óvatosabbnak kéne lenned, mert szerintem kamu a pasi. Olvass utána az internetes csalásnak. Naív embert simán átvernek, és te annak tűnsz nekem. Nem paranoiás vagyok, csak óvatosabb, úgyhogy én azt mondanám hogy gondolkozz józan ésszel, még ha igaz is amit mond, totál különböző emberek vagytok, teljesen más életritmussal. Rengeteg itthoni férfi van egyedül, randizási lehetőséged bőven lenne.
márc. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!