Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én folyton ebbe a problémába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én folyton ebbe a problémába ütközöm...ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Másfél éve váltam el, és azóta nem igazan volt párkapcsolatom. Voltak próbálkozások,de valahogy mindig kiderült valami ami miatt nem működött... tartottam fel év szünetet. Készen állok ismerkedni. De! Az a problémám hogy túl sok a jelentkező, ezt most nem nagyképűsegböl írom, de egyszerűen nem tudok választani ki lenne a jobb, nem akarok mellé nyúlni, ettől félek nagyon. Az előző kapcsolatom miatt, mivel az nagyon nem olyan volt amilyennek kellett volna lennie egy egészséges parkapcsolatnak! Valahogy nem merek kozelengedni senkit magamhoz...

Ti hogyan választotok? Mi alapján? Több szimpatikus ember is van, de melyik legyen?


márc. 15. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Először rakd magad rendbe és egyszerre egy, vagy kettő emberrel ismerkedj.
márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik jobb az ágyban.
márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a túl sok elég tág fogalom, leginkább kamu szagú. De oké elhisszük. Tudni kéne azért a pontos számot. 5? 15? 1627289?


Ha most egy reális számról beszélünk (3-9) akkor adj mindegyiknek egy esélyt. 1-1 kávéba még nem halsz bele. Aztán meglátod. Leépítesz 3at azonnal maradt 5... Jöhet a következő kör.

márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj előre, találkozz többekkel, ezt azért írom, mert én meg folyton úgy jártam (emiatt azóta már fel is adtam egyébként), hogy személyesen kiderült, hogy kémia 0, onnantól pedig tárgytalan is az egész. Vagy a 2-eshez kapcsolódva, az ágyban is érhetnek kellemetlen meglepetések, pl. nem kompatibilis méret, merevedési zavar stb. Hihetetlenül nehéz megtalálni azt, akivel minden klappol, ne szűkítsd a lehetőségeidet azzal, hogy már az elején, akár még találkozás előtt választani akarsz...
márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

6 éve váltam el másodszor és nincs ilyen problémám, mert engem senki nem akar.


Azt válaszd, akit megismerve eszedbe sem jut mással ismerkedni.

márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy minimális szintig ismerd meg mindegyiket. Egy kávé, ahogy egy előző is írta. Egy beszélgetésből már sok mindent le lehet szűrni, lehet, hogy a világnézete teljesen ellentétes a tiéddel, vagy ha pl. nem érzed úgy, hogy másodszor is találkoznál vele, akkor kilőve. Gondold végig, hogy az előző próbálkozásaidnál milyen problémák merültek fel, azokat próbáld kiszűrni.
márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Vagy ha teljesen más az élete, mint neked, akkor se fog menni. Pl. otthonülő, te meg állandóan mennél valahova. Vagy anyagi szempontból nagy a különbség.
márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Az igazi döntést a szív hozza, nem az ész. Szóval az előbbire hallgass, az eszed csak annyit szelektáljon, hogy kiszórd aki tényleg nagyon nem megfelelő.
márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!