Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhivjam csak úgy telefonon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhivjam csak úgy telefonon?

Figyelt kérdés

Egy lassan egy hete ismerkedtem meg egy nővel akivel egy hétig folyamatosan beszélgettünk akár hivásban akár üzenetben. A következő héten azonban egyáltalán nem válaszolt semmire se még is látom hogy fent van és a dolgát intézi posztol stb. Mert vállalkozása van.

Na most azon a héten mikor eltűnt vettem a bátorságot és sikerült fel hívnom elmondása szerint nagyon elfoglalt volt ezen a héten de bocsánatot is kért nem egyszer. Aztán meg kérdeztem lesze folytatás amire ingent mondott. Még írt is amiben fel köszöntött mivel akkor volt a születés napom is. Azóta újra semmi teljesen eltűnt és látom hogy elvan foglalva. Ilyenkor mit lehet tenni? Merjem újra felhivni a hétvégén mikor nem dolgozik? Egyáltalán ma már lehet olyat hogy minden megbeszélés nélkül adhock jelegel fel hívok valakit? Mert már anno volt olyan tapasztalatom hogy a másik ezt zaklatásnak vette. Hol ott eszemben se volt. Ebben szeretnék segítséget kérni. Mert nyilván nem akarom még így az elején hogy annak vegye és azt se hogy ez így csak úgy abba maradjon amikor szimpatikusnak tartott



#Mi a normális?
márc. 15. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
A folytatást arra értem hogy az ismerkedésnek lesze még folytatása
márc. 15. 18:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdekled, csak gyáva és kifogásokat keres, de fogadni mernék, ha nem keresnéd többet nem is hallanál ròla. Mikor ismerkedem valakivel, aki nagyon szimpi, arra szánok időt. Ezer éves ratyi duma, a bocsi csak annyi dolgom van, nem volt időm két szòt váltani veled.
márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak az volt a fura nekem hogy az előző héten sűrűbben írt és nem úgy hogy én kerestem hanem magától írt többször is.
márc. 15. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem igazán erőltetném
márc. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor enyi. Azért köszönöm a válaszokat
márc. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!