Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, randiznátok egy nagymenő trollal?

Figyelt kérdés
Olyan csávó, hogy már hétszer tiltották ki a gyakoriról a zseniális trollkérdései miatt. Az ilyen pasi imponálna nektek?
márc. 16. 19:35
1 2
 1/17 anonim válasza:
96%
nem
márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen, imádjuk az ilyen rosszfiúkat, akik szeretnek veszélyesen élni
márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha kitiltottak, akkor nem csak simán troll vagy, hanem gyüllölködő, direkt provokatív amit írsz. Értem én, hogy ez is egy troll kérdés, de, miért élvezed ezt csinálni?

Komolyan érdekel, soha egy trollal se sikerült Balázson kívül ezt megvitatnom, bár ő ugye egészen más fajta, mint te, ha jól értem.

Mi a jó a trollkodásban?

márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát persze, kitiltották, nem pedig fizetnek neki, hogy pörgesse az oldalt a hülye provokációival. Na persze.
márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#3: te Balázst pozitív figurának tartod???? :O
márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A zseniális rapszövegeim miatt tiltottak az irigy moderátorok.
márc. 16. 19:43
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Nekem hasonszőrűként nagy bánatom hogy pont a legjobb,legötletesebb,legkreatívabb kérdéseimet törölték. Úgy érzem hogy szegényebb lett a világ így hogy ezek a kérdések nem maradtak ott az utókornak.☹️
márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6: számomra például fölöttébb örvendetes, mert ezek szerint azért mi, mezei válaszolók sem vagyunk teljesen telibe sz*rva. Megnyugodott a lelkem.
márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7: mi lenne, ha keresnél valami más felületet a nárcizmusod kiélésére?
márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

5, ezt nem írtam. De, vele el lehet beszélgetni, a legtöbbel nem. Emellett, kár lenne egy halmazba gyűjteni az összes trollt, hisz az oldal bővelkedik bennük és elég eltérőek tudnak lenni. Az osszuk fel egymás közt a nőket pl teljesen más, mint Balázs a mély alkesz (khm... ha lehet hinni a legutóbbi kérdésének, egy éve tiszta), vagy ez a kérdező a fura feltűnésiviszketeg erőltetett szövegeivel. Egyszerűen nem egy típus az összes, csak erre utaltam korábban, nem arra, hogy bármelyik jobb, vagy rosszabb.

Azt mondjuk nem tudtam meg most se, hogy miért nyújt élvezetet amit csinálsz kérdező.

márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!