Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim,ha lenne lehetőségük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim,ha lenne lehetőségük egy gyertyafényes vacsorára egy étteremhajón a pesti belvárosi éjszakában akkor kivel mennének el erre a különleges programra az alábbi politikusok közül?

Figyelt kérdés

Az alábbi közszereplők közül kerülne ki a vacsora(randi)partner:


[link]


[link]


[link]


[link]



#Kell egy kis romantika
márc. 16. 21:56
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
3.
4.
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Vityával vagy Lölővel, hatha tudok belőlük valamilyen formán hasznot húzni. Lehetőleg barmiféle szex nélkül.


Ha egyedülálló lennék akkor viszont az utolsóval, mert ő még jól is néz ki...

márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én bármelyikkel szívesen vacsoráznék, mert szívesen elmondanám a véleményem az oktatásról, egészségügyről, gyermekvédelemről, stb. MP-vel is szívesen beszélgetnék, de oda vinném a párom is, mert nagy rajongója.
márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy valaki képes volt az 1.-re szavazni. Fogadjunk hogy Szamosi Timi fideszes fészbukos influenszer volt.
márc. 16. 22:08
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért? Én is Orbánnal beszélgetnék el a legszívesebben.
márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván a 4-es lehetőségre nyomtam ezek közül, de amúgy Eduardo Leite, Enrique Peña Nieto és Pedro Sánchez közül választanék nagy nehezen 😏
márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt róla szó, hogy ez randi... Beszélgetés. Vitya sose ereszkedik le a néphez, én bizony kihasználnám az alkalmat.
márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyikkel se, de ha nem hoznak testőrt, akkor leginkább az elsővel. Egy dunai hajó nagyon labilis tud lenni, ha érted 🤣
márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
"Nem volt róla szó hogy ez randi". De volt róla szó csak nyilván nem tetszett elolvasni elég figyelmesen a kérdést. Az meg hogy egy gyertyafényes randevú végül hol és mivel végződik azt meg mindenkinek a saját mocskos fantáziájára bízom.
márc. 16. 22:40
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
De berobbant most ez a pali
márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Orbánnal beszélgetnék legszívesebben. Nem vagyok Fideszes, és randinak nyilván semmi folytatása nem lenne a vacsora után.
márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!