Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen nők okozzák a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők okozzák a társadalmunk fő problémáját?

Figyelt kérdés

Mint 1:55-nèl?


[link]


Nem szép. Liberális hatalmas egóval. Buta, nincs humorérzéke, nem érti a pranket, feminista, agresszív , rendőrrel fenyegetőzik?


márc. 17. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

ennek a csávónak mi baja van a videóban?


Ennek a videónak is van valami politikai hátszele, novemberig a jenkik kitapossák egymás beleit.

márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2


Egy prankster. De humorérzék kellene a megértéséhez.

márc. 17. 12:41
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Milyen nők? Akik nem kérnek idegenek zaklatásából? A "társadalmi problémát" sokkal inkább az okozza hogy férfiak helyett ilyen bunkó idióta majmok léteznek.

A kinézethez ennek meg mi köze? Aki nem a Miss Universe döntőse annak szemétként kellene tekintenie magára akit bárki felszedhet a földről és még legyen is hálás a figyelemért?

márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a vicces, amire te azt mondod, pubi.
márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem szép? 🤣És akkor mi van ha neked nem szép? A pasi talán olyan jól néz ki? Pfff egyáltalán nem.

Meg mi köze van ennek a kinézethez? Én sem vagyok szép, mégsem álltam le mindenkivel, aki kikezdett velem, csak azzal, aki tetszett🤷‍♀️

márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok, ez humor?

Hát, nem tudom, én nem röhögtem rajta, pasasként, inkább kinyomtam hamar, mert gáz az egész.

márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Igen, a számodra nem tetsző progresszív nők tehetnek az erőszakról, mélyszegénységeől, korrupcióról, hajléktalanságról, a radikális politikai mozgalmak térnyeréséről, stb.


Dedóban gondolkodtam így utoljára "fuuuuj Pistike ronda is, kövér is, csúnyán is beszél velem... fogadok hogy még az eső is miatta esik😡"

márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8


“Igen, a számodra nem tetsző progresszív nők tehetnek az erőszakról, mélyszegénységeől, korrupcióról, hajléktalanságról, a radikális politikai mozgalmak térnyeréséről, stb.


Ezek többynire a férfiakban felgyülemlő frusztráció miatt vannak, amelynek okairól hadd ne beszéljek.

márc. 17. 13:42
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Beszélj, hadd nevessük, bohóc.
márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!