Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak egy komoly fiút sem?

Figyelt kérdés
Nagyon odafigyelek magamra. Állandóan sportolok, egészségesen eszek. Azt szokták rám mondani, hogy kifejezetten szép vagyok. Rendszeresen olvasok, tanulok, fejlesztem magam. Jó értékrendem van, és eszerint is élek. Mindenkihez kedves vagyok, még ha nem is ezt kapom tőlük. Mégis azt érzem, hogy nem találok rendes fiút, akit nem csak a testem érdekli, és ő is próbálja magát folyamatosan fejleszteni. Igaz, hogy borzasztóan introvertált vagyok, nehezen nyílok meg, de őszintén szólva nem is hiszem, hogy szórakozóhelyen akarnék ismerkedni. 21 évesen sosem volt párkapcsolatom, még a kezemet sem fogta meg romantikus indíttatásból egy fiú. Volt egy srác, akiért nagyon oda voltam, de nem volt köztünk semmi, csak játszadozott velem. Élvezte, hogy velem látják. Nem értem mit csinálok rosszul. Nem akarok unalomból párkapcsolatot, csak ha tényleg vannak érzelmeim valaki iránt. Jó embernek tartom magam, és jó embert szeretnék magam mellé találni, de eddig az összes általam jónak vélt fiúban csalódtam. Most eléggé elkeseredtem, lehet örökké egyedül leszek. De lejjebb kellene adnom az elvárásaimat csak azért, hogy legyen valakim? De hogyan, ha én is ennyit dolgoztam magamon?

#párkapcsolat #Date to marry
márc. 17. 22:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Tanulsz még, vagy dolgozol már?


Azt írtad sportolsz is, ott lévő környezetben senki nem volt még?


Leadhatod az igényeidet, sőt mindenki leadhatja, akkor hamarabb lenne valaki, dehogy boldog sosem lesz az tuti...és csak álmodozni fog az elkövetkezendő elxseszett életében

márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem túlságosan rágörcsölsz. Amúgy ne add lejjebb.
márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Én is ilyen kaliber vagyok. A rendes srácoknak mi túl nagy falat vagyunk. Gondolj bele, egy csinos, tanult, sportos, kedves, fullos nő mellett jogosan érezhetik úgy, hogy “vajon elég vagyok neki? Találhatna jobbat is”. Általában az ilyen srácoknak nincs túl nagy önbizalma, folyton feszengenének melletted, hogy bizonyítsanak. Ezért mi mellettünk inkább a nagymenők maradnak meg, csak azok meg jellemzően hűtlenek, vagy túl nagy az arcuk, kontrollmániásak stb. Én pár évvel idősebb vagyok nálad, végigjártam már ezt az utat, tapasztalatból beszélek.
márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Ne add lejjebb az igényeid,

egyszer biztos eljön az a valaki :)

Csak próbálj nem ráfeszülni. Próbálj pozitívan hozzáállni, és akár vizualizálni és álmodozni a számodra tökéletes kapcsolatról, férfiról.

márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell lejebb adnod, egyszerűen nehezebben nyílsz meg - nem vagyunk egyformák. Akik neked rendelt a sors annak majd lesz elég türelme ezt kivárni, a többi csak rapid "eredményre" hajt (a sunettire).
márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
Én már megtanultam, hogy nőknél a rendes srác konkrétan jóképűt jelent, vagyis gondolom társkeresőn te sem olvasod el az adatlapont, hanem csak fotó alapján döntesz. Vannak rendes férfiak, csak ők nem a top 10-es kategóriába tartoznak, mert aki ilyen, az vissza is él vele, és meghúz annyi nőt amennyit csak tud, nem fog egynél leragadni.
márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

#Date to marry


Ezért. 21 évesen senki nem gondolkodik házasságban, hacsak nem vallásos, illetve már együtt vagytok egy ideje. Én a helyedben elfogadnám ezt tényként, viszont nem hagynám abba a keresést sem. Én is ugyanúgy nem találok magamnak senkit, pedig én csak komoly kapcsolatot keresek, szó sincs házasságról, gyerekről, összeköltözés is max lehetőség szintjén.

márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

Már megint egy ilyen kérdés...

A múltkor egy 24 éves csaj írta ki szinte ugyanezt.


A válasz neked is ugyanaz: sok rendes, komoly srác van a világon, csak neked azok valamiért nem jönnek be.

Aki meg neked kell, azoknak te nem jössz be.

márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Dolgozok már, amellett tanulok mindig valamit (például nyelveket, vagy a könyvekből, amiket olvasok).

A srác, akiért odáig voltam is sportoló volt, de az nagy csalódás volt.

Benne is az tetszett meg, hogy tájékozott, jó embernek mutatta magát, nem feltétlenül a külseje. Mások szerint nála sokkal helyesebb srácokat utasítottam már el, azért mert tudtam, hogy nem lehetne rájuk alapozni, mert elég csapongó életet élnek.

Társkeresőn nem voltam fennt sose, annyira jó lenne a valóságban megismerkedni valakivel, nem az interneten.

Jelenleg nem tervezem a házasságot, gyereket, mert még karriert akarok előtte. A "date to marry"-t arra értettem, hogy nem szeretnék 50 különböző férfit kipróbálni, mielőtt valaki mellett leragadok.

márc. 18. 07:18
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem akarsz sokat kipróbálni...okés..


De sajnos nagyon keveseknek sikerül elsőre...sőőt sokan 5-6-7 ismerkedésen is túlvannak vagy több mire találnak egy megfelelő társat.


Senki nincs ráírva a homlokára , hogy milyen...elsőre mindenki lehet egy tünemény.


Ha nem is bonyolódsz bele, de 1-2x de legalább 1x találkozni kell az illetővel pár órát, hogy legalább el lehe4ssen dönteni lesz e tovább.



Nem akarsz neten, okés...


Akkor marad munkahely, marad ahol tanulsz, marad ahol sportolni szoktál, szórakozóhelyek kilőve. Szóval ennyi.

márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!