Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék egy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék egy szinte idegen nőhöz ferfikent közelebb ?? (Kissé bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Van egy lany aki nagyon tetszik nekem.


Egy boltban dolgozik eladó ként.


Nem tudom hogyan kellene kezdeményeznem nála.

Nem tudok róla igazából semmit.

Mivel biotech boltba eladó így sokat kérdeztem őt a termékekről és igy sokat beszélgettünk de semmi személyeskedés nem történt.

Szóval kissé közelebb szeretnék kerülni de nem akarok túl közvetlen lenni sem,hogy azt érezze rá nyomultam.

Egyébként csak próba hátha sikerül.

Mivel a lany irántam semmit nem érdeklődött és csak mint "eladó a vevőnek elmagyarázza a kérdésre a választ"kapcsolat van köztünk eddig.


márc. 18. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy férjnél van.
márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetést folytatsz vele párszor és randira hívod.
márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem kizárt a dolog, hogy van barátja vagy komolyabb is akár.

Kedves lány nagyon de semmi érdeklődést nem lattam benne felém így tartok tőle, hogy vissza utasit majd, különben is csak ugy kérjem el a nevét , hogy tudjak vele chettelni ? Vagy még is hogyan kellene azért még is hozzá közelebb kerülnöm?

márc. 18. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kértem el csaj számát boltban. Megadta szoval nem lehetetlen
márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az a szitu amikor ugrani kell a mélyvízbe és számolni a visszautasítással. Az, hogy nem adott pozitív jelet sajnos arra enged következtetni, hogy nem igazán mozgatod meg a fantáziáját. A nők ilyenkor mosolyognak, lelkesednek minimum ha tetszik nekik a pasi Egy próbát megér alapon rákérdezhetsz, hogy ha szingli nem lenne e kedve talizni és ha nem nem vesztettél semmit és le tudod zárni magadban.
márc. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!