Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 3 randi után a lány elhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 randi után a lány elhív magához, akkor az útiköltséget kifizettethetem vele?

Figyelt kérdés
Ő akarja, hogy odamenjek, és augusztusig még messze lakik tőlem, tehát nem egy olcsó kiruccanásról van szó. Arra gondoltam, hogy ha már nem tud értem eljönni, akkor legalább szálljon be az üzemanyag árába. Ezzel ugye nincs probléma?
márc. 20. 14:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
De van… Nem is értelek…. Te mit szólnál ha a kajára meg a piára amit elfogyasztasz pénzt kerne?
márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem hihetetlenül kicsinyes és szánalmas.
márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
99%
Mondd hogy troll vagy
márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Amennyiben egy lúzer vagy, úgy mindenképpen.
márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Szegény csaj, vajon tudja kivel van dolga?...
márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hogy randiztatok? Te megtérítetted az ő utazási költségeit? Ha igen, akkor szánalmas, de oké, elfogadható, ha nem, akkor csak simán szánalmas.
márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
99%
Ha én lennék az a csaj és ezt kérnéd tőlem akkor az volt az utolsó hogy találkoztunk.
márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem tud érted elmenni...? Akkor te kifizetnéd a benzinköltségét?
márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
99%
Felhozhatod neki a témát, de kifizetni nem fogja, nyugi, viszont legalább te is megspórolod az utat.
márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem mondd neki nyugodtan, legalább megoldódik a kérdés és nem kell elutaznod hozzá..:)
márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!