Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledhetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék egy olyan lány ismerősöm felé, akinek nemrég ért véget egy sikertelen ismerkedése?

Figyelt kérdés
Mély érzésű lány, idő kel neki, hogy feldolgozza ennek a történetnek a végét. Nem akarok nyomást helyezni rá. Azt is írta nekem, hogy ennek ellenére bármikor bármi beléphet az életébe, amitől nem zárkózik el.

márc. 20. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Hívd el sétálni!
márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy, hagyd békén ha maga alatt van.
márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy darabig sehogy. Ha azt látnám, hogy jobb a kedve akkor pedig elhívnám valahova.
márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gergelice16 ***** válasza:
61%
Szerintem nem gond, ha elhívod beszélgetni, én is tapasztaltam már ilyet. Tetszett egy lány, de rajta látszott, hogy még nem áll készen egy kapcsolatra. 3 hónapig csináltunk olyan programokat, ami nem randi volt, de lehetett közben beszélgetni (pl. kirándultunk, bicikliztünk, söröztünk). Ezalatt egyáltalán nem erőltettem rá magam, nem kényszerítettem semmire, az ő tempójában haladtunk. Ezek után láttam rajta, hogy kezd jobban lenni, már adott jeleket, és elhívtam randizni. Tehát ha türelmes vagy, és nem kényszeríted semmire, akkor működhet a dolog. Persze ezt túl sokáig sem szabad húzni, nehogy a barátzónába kerülj. De szerintem lehet érezni, hogy mikor kell cselekedni. Sok sikert! :)
márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fölösleges, mert ha akarna tőled valamit akkor veled ment volna randizni kérdező és nem mással. Több mint valószínű, hogy amint jobban lesz másokkal fog randira menni te meg maradsz a polcon mint barát, egónövelő számára.
márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges szerintem is. Majd melletted összeszedi magát, aztán nem veled jön majd össze, hanem egy harmadikkal.
márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire gusztustalan.
márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!