Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy pasi. Már 7 éve is ismerkedtünk , de végül nem találkoztunk, már nem tudom miért (netes ismerkedés). Aztán két hete rámírt, hogy mi van velem. Ő azóta megnősült, de válik is, mert a felesége félrelépett, van egy közös kisfiuk.

Én szintén egy rossz házasságban élek, nekem egy hasonló korú kislányom van ,mint az ő kisfia. Már egy ideje beszélgetünk mi is a férjemmel a válásról, mindketten hajlunk felé.

A pasi pedig randira hívott. Sima kávézàs még egy kis séta a közeli arborétumban, szóval nem szexre hívott. Mondtam a férjemnek, hogy van egy régi ismerős aki újra ismerkedni akar velem és elhivott randizni. Azt mondta, menjek nyugodtan, őt nem igazán érdekli.

Ti a helyemben elmennétek a randira?



márc. 21. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el. Ki tudja, mit hoz az élet.
márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te jártál jobban..nem a másik akivel elvileg szerelem házasság gyerek minden megvolt...

Hülye lennék bevenni a dumáit.

márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Leamortizált már egy nőt. Akid eléd helyezett. Aztán elővenné a kövit a sorban. Az ilyenek ma arra valók hogy amig nem találsz jobbat
márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gergelice16 ***** válasza:
82%
Én a helyedben előtte elválnék, lezárnám az előző kapcsolatot. Vagy legalább indítsd el az ügyintézést, és utána kezdj bele egy másik kapcsolatba. És ez szerintem igaz rá is. Amíg ők nem válnak el, szerintem ne randizzatok. Szerintem ez úgy szép, ha van egy rendes lezárása a kapcsolatnak, még akkor is, ha az nem volt tökéletes.
márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindenképpen menj el!
márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3! Nem feltétlen gondolom, hogy egy házasság csak az egyik fél hibájabol megy tönkre. A nő félrelépett, le is bukott és ez nem kamu, tényleg így volt. Nyilván a pasi is hibázott valahol ha a nőnek más kellett. De egy válás miatt ítélkezünk? Akkor nagy sok embert el lehetne ítélni. Van,hogy az ember nem jól választ, hogy én sem, de ezt nem tudhattam előre.
márc. 21. 11:40
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es! Igazad van. De egy kávéban szerintem semmi nincs. A férjem is ki tudja merre jár "munka" címszó alatt este 11-kor, mikor 7-ig van a munkaidő.... De nyilván be fogjuk adni a válást, ez szinte biztos.
márc. 21. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Tiszta helyzetet kell teremteni, legyen meg a valas mindket oldalon, kulonben furcsa bonyodalmak fogjak szegelyezni az alakulo kapcsolatot. Lehet apuci is csak bizonyitani akar, hogy tud o meg not szerezni, es keresi a konnyu lehetoseget. Vagy visszacsalna az asszonyt. Soha nem szabad olyannal kezdeni, aminek nincs lezart kapcsolata. Persze a dontes a tied.
márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon eletszeru elvalni eloszor es utana kavezni.

Menj most, de pofaraesestol kezdve barmi lehet. Nem az a fenntartasom, hogy ki hazas, ki valik, hanem hogy nem talalkoztatok meg. Es, aki feltunik a multbol, az mar nem hat meg, mert tudom, hogy amikor szar az embernek, probal leakasztani egy bufelejtot.

márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, mi tartottunk olykor a kapcsolatot, szoval nem a semmiből bukkant fel. Sok dolgot tudok a házasságáról ahogy ő is az enyémről. Kávézunk egyet és meglátjuk mi alakul van mi nem.
márc. 21. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!