Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem írhat nekem magától ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írhat nekem magától ha?

Figyelt kérdés
Volt már egy randink, előtte írt nekem néha magától, randi után megkérdezte lennék e a barátnője én visszautasítottam hogy még ismerkedjünk, a randi az jó volt, azóta nem ír csak válaszol ha írok, következő találkára mégis igent mondott… nagyon ciki hogy én írok? Vagy azért nem ír mert azt hitte nem fogott meg az első randin eléggé?
márc. 22. 14:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Ja, de nagyon vigyázz vele. Nem tetszik, hogy rögtön barátnőt akar. Én igazság szerint hanyagolnám őt.
márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1# miért baj ha rögtön barátnőt akar? Nem is értem miért mondtam nemet, max nem jön össze… ez mindig benne van a pakliban akkor is ha húzzuk az ismerkedést…
márc. 22. 15:02
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem is ismer. Mindegy neki, hogy ki vagy. Nem vagy dagadt és van puncid.
márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Első randin már barátnőjének akar? ez nekem is meredek.

Én a leírtak alapján-> törlés, tiltás

márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért baj, mert egészséges ember nem indít ilyesmivel egyáltalán. Lehet, hogy önbizalomhiányos és kutyának se kellene rajtad kívül, lehet csak dugni akar, lehet, hogy nárcisztikus. Love-bombingol és aztán ha vele leszel tönkretesz.
márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szexelni én is szeretnék vele… igényeimnek megfelelne, de nyilván jobb lenne a barátnő státusz.
márc. 22. 15:07
 7/28 anonim ***** válasza:
Írásban kérdezte meg hogy leszel e a bnője? Habár enélkül os vmi pehelybajszos butácskának tűnik nekem.
márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nàrcinak hat hanem vmi kis nyomi incelnek a leírtakból.
márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

De ha csak szexet tervezné velem miért utazna a találka miatt 6 órát..?

Szerintem lenne esélyem csak ugye hogy visszautasítottam lehet nem tetszett neki…

Amúgy birtokló személyiség nagyon, de én az ilyent szeretem.. szóval az nem zavar. Ez a love-bombing micsoda? •.•

márc. 22. 15:11
 10/28 A kérdező kommentje:
7# randin kérdezte meg lennék e a barátnője, élőben, nem írásban..
márc. 22. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!