Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás/randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás/randi után mennyi idő telt el, míg összejöttetek?

Figyelt kérdés
Egymást követően jöttek a randik, közös programok stb. Csók és szex is megvolt köztetek. Összejöttetek? Mennyi idő telt el az első találkozás után?

márc. 24. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, mit értesz első találkozás alatt
márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én legalább egy hónapig ovatos lennék. De első szex után is minimum 2 hetet várnék mire foganatosítom magamban a gondolatot
márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max egy hónap.
márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első találkozástól fél év telt el az első randiig.


Első randitól 1.5-2 hónap volt mire összejöttünk hivatalosan is (utólag lett a dátum megbeszélve). Folyamatosak voltak a randik, szinte minden nap találkoztunk, online is sokat beszéltünk, szinte folyamatosan. Csók a negyedik randin volt (egy-másfél héttel az első randi után), ez-az szexuálisan volt kb egy hónap után (vagyis csóktól szexig kb arányosan fokozatosan), behatolós szex másfél hónap után. És ez után pár nappal/egy héttel lettünk hivatalosan egy pár (azaz akkor beszéltük meg, de már szinte az elejétől egyértelmű volt).

(Mindkettőnknek első kapcsolat, első szex stb, 21 évesek voltunk)


Két éve vagyunk együtt.

márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az 5. szemesztert jártam a feleségem a 3-at. Nem egy ikolába jártunk. Szűk 3 év után, ezelőtt közel 58 éve házasodtunk. Jól megvagyunk.
ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!