Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jelenlegi randi piaci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi randi piaci chadizmus meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
márc. 26. 08:34
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/243 A kérdező kommentje:

“ Soha egy nő sem mondta, hogy nem számít a külső. Ezt a pasik mondogatták, akik lusták voltak tenni a külsejükért.”


De igen, nagyon sokáig ez volt a TÉVhit. Egészen addig amíg meg nem jelent a blackpill és az egészet le nem leplezte.

márc. 26. 12:55
 82/243 anonim ***** válasza:
98%

Nem volt ez soha így. Csak nem kérdezte senki a nőket.


Neked nem tűnik fel, hogy 100 évvel ezelőtt is helyes pasikat válogattak filmekbe? Beatles koncerteken ájuldozó tinik? Nem akartad látni, mert lusta vagy.

márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/243 anonim ***** válasza:
97%

#81


Ez max a te fejedben volt tévhit.

márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/243 A kérdező kommentje:

82


Én láttam de sokan nem.

Persze tudtam arról is, hogy már Ter Bundy is szerelmes levelek tömkelegét kapta a börtönben. A nőket jobban elvakítja a helyesség mint a férfiakat a szépség ez tény. Még azt is elnézik, hogy az illető sorozatgyilkos.

Engem csak az zavart, hogy ilyen sokan tagadják ezt (bluepill) és engem ekéznek amiért le mertem írni az igazságot.

márc. 26. 13:01
 85/243 anonim ***** válasza:
98%

#84


Ilyen esetben a levél íroknál is komoly mentális probléma áll fent. Rohadtul de nem azért írogatnak neki, mert ő olyan helyes, hogy nincs még egy ilyen helyes pasi a világon. Szóval nem, megint csak kamuzol vagy hülyeséget írsz le.

márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/243 A kérdező kommentje:

85


Nem csak azért mert helyes hanem mert emellett híres is volt már és olyan rosszfiúsnak ítélték meg amiért a bíróságon is önmagának volt az ügyvédje.

márc. 26. 13:07
 87/243 A kérdező kommentje:

“ Ilyen esetben a levél íroknál is komoly mentális probléma áll fent. ”


Azért egy kettő még megesik, de mennyi az esélye, hogy az összes mentális beteg nőnek hirtelen egyszerre keltette fel az érdeklődését?

márc. 26. 13:09
 88/243 anonim ***** válasza:
96%

"De igen, nagyon sokáig ez volt a TÉVhit. "


Maximum a te tévhited volt. Vagy inkább vágyálmod.

márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/243 anonim ***** válasza:
97%

"De igen, nagyon sokáig ez volt a TÉVhit. "


Még a mesékben is a délceg, szőke herceg szerepel.

márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/243 anonim ***** válasza:
96%

"az összes mentális beteg nőnek hirtelen egyszerre keltette fel az érdeklődését?"


Az összes mentális beteg nő írt neki?

márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!