Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hete beszélgetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete beszélgetek egy sráccal, tök jókat dumálunk, miért nem hív el akkor randira? Mi az a határ, ami után hagyni kéne?

Figyelt kérdés
Tényleg jól eldumálgatunk, sok a közös téma is, de még nem hívott el.
márc. 26. 21:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha meg semmi célja nincs, mi értelme a sok dumálásnak?
márc. 26. 21:25
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Mert meleg?
márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy randiznál vele. Ha nem akar akkor hagyd, engedd el.
márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
1-2 héten belül ha nincs randi akkor nem is lesz.
márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is megkérdezheted, hogy nem e találkoznátok...
márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még max. egy hetet várnék, utána megmondanám neki, hogy ez alapján úgy érzem, nincs elég érdeklődés a részéről, és érdemesebb lenne hagyni egymást.
márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

Nem látunk a fejébe, lehet ezer oka. Szóval azért nem hív, mert... félénk? lassabban akar haladni? túl van egy rossz kapcsolaton és össze van zavarodva? kisebb gondjai vannak a mentális egészségével? lehet még nem érdekled annyira, hogy elhívjon? le van égve, de szeretne különleges helyre vinni ezért vár fizuig? több vasat is tart egyszerre a tűzben és még nem kerültél sorra? jelenleg túl elfoglalt és nem férne bele az idejébe? Fantázia szab határt, hogy mi lehet az oka.

Ha tényleg jól eldumáltok és működik a kommunikáció, akkor egyszerűen kérdezd meg tőle miért nem hívott még el. Ilyen egyszerű.

márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem fél év után sem hívott el..

Sajnos a neten csak komolytalanok vannak.Jön érdekesebb,szebb,elérhetőbb,merészebb,és ilyenebb,olyanabb,már el is megy rólad a figyelem.

márc. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez internetes társkeresőről ismertség-e, de én nővel jártam úgy, kétszer mondott le randit, másodjára úgy hogy nekem indulnom kellett volna tíz percre rá, de Ő mindenképp találkozni szeretne velem. Erre besokaltam, és ez nem tetszett Neki. Lehet hogy ennek a férfinek is ilyen tapasztalatai vannak?
márc. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4-es mondja. Két hét után ha nincs randi, akkor ti örökké csak beszélgetni fogtok. Hú, nekem volt egy pasi aki az ország másik feléről írogatott, tök normális volt, képeket is küldött még a családról is, de csak beszélgetni akart, e-mailben. Aztán szerencsére lett nője és elhalt a "kapcsolat". Kedves srác volt egyébként.
márc. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!