Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy parka kiülős randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy parka kiülős randira mennyire jó ötlet egy kis házilag sütött pogácsát, egy üveg bort és két poharat vinni férfiként?

Figyelt kérdés
Vinnék alkohol mentes italt is esetleg.

márc. 30. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszene.
márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

*parkba kiülős.

Jól elírtam ...

márc. 30. 09:44
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen jó ötlet, mert ezek szerint neked ez tetszik. Vagy a partnerednek is tetszik, vagy ha hülyeségnek tartja, akkor legalább kiderül, hogy nem illetek össze
márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha ezeket szereti akkor jó.
márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A pogácsát szereti abban biztos vagyok, a borról nem tudom. De az biztos, hogy nem egy nagyon sokat ivó fajta.
márc. 30. 10:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholt az kérdezd meg. Az étel lehet meglepetés.
márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki.
márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Én kellemetlenül érezném magam.Egy közparkban borozgatni, meg pogácsázni.Úgy érezném magam, mint egy hajléktalan.Szerintem nagyon gáz.De ha ti ilyen fajta emberek vagytok, hogy bennetek nem vált ki ellenérzést, akkor jó ötlet.Legalább nem üres kézzel mész.
márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A bort én hagynám, szerintem a pogácsa mellé jobb lenne, ha csak vinnél 1-1 fél literes üdítőt és akkor nem kell pohárral se szórakozni.
márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nőként írom hogy nagyon aranyos dolognak tartanám! Alkoholmentes bor is szuper ötlet.
márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!