Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókot kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókot kezdeményezni nőként?

Figyelt kérdés
márc. 30. 11:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Már valamennyire együtt vagytok?
márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem.. hamarosan második randi lesz, én fixen akarok csókolózni vele, ő lehetséges a lassabb tempót szereti de úgy vagyok vele legalább hamarabb kiderül összeillünk vagy sem. Illetve még soha nem kezdeményeztem csókot.
márc. 30. 11:49
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kivárnám a helyedben. Ha ő lassabb, akkor az erőltetés nem lesz neki komfortos.
márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom kivárni.
márc. 30. 12:27
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Azt ugye tudod, hogy bedobod magad és meg is dug, akár veled is lesz benne lesz, hogy milyen könnyen kapható voltál? Ő azért férfi, hogy ő kezdeményezzen. Ne akard mindenáron átvenni a szerepet. Ha meg rögtön a lecsóba típus vagy akkor keress olyan típusú férfit. Akinek nem fog gondot okozni később se, hogy leteperted.
márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

"de úgy vagyok vele legalább hamarabb kiderül összeillünk vagy sem."


Ez nem egy csókból fog kiderülni. És ha ő kimértebb, te meg ilyen könnyelmű, akkor nem valószínű , hogy összeilletek.

márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5 honnan veszed hogy milyen típus? Én sem ismerem még annyira itt kiderül illik e hozzám vagy nem. Nem érdekel mi lesz benne utána, könnyen kaphatónak tart, :D én életem nekem tetszik az fix, ember nem tetszett még ennyire, és le akarom kapni, csókról volt szó nem szexről-.- ebben kértem segítséget. Nem a továbbgondolásban. :(
márc. 30. 12:38
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát lekapod randi elején végén. Ennyi.
márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy nevetséges az egész. Azt nem bírod ki, hogy ő smároljon le, vagy egymást mindketten. A csók tényleg kevés ahhoz, hogy kiderüljön mennyire illik hozzád valaki. Még a szex is az főleg egypárszor mert zavarban van az ember, hamar elsül és egyebek. De te tudod, tessék lekapni. Aztán nézhetsz magad mellé miért csak szexre leszel jó.
márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Még érthető lenne hogy türelmetlen vagy 5.+ randi után, de még csak a másodikra mész vele. Lehet ő magától megcsókol. Te meg itt terveket szövegetnél. Míg a férfi érdeklődő, flörtölős, megérinti kezed, arcod, derekad és úgy néz rád, vagy a szád lesi addig egyértelműen az esete vagy. És nem lekapni kell hanem batoritani, hogy vevő vagy a csókra, ő rá.
márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!